iPhone 8 Plus Karşıya Ses Az Gidiyor

Kunkka

Hectopat
Yer
Dire
Merhaba arkadaşlar, iPhone 8 Plus kullanmaktayım. Şöyle bir problemim var: Normalde telefonla konuşurken seste bir problem olmuyor, hoparlörde de aynı şekilde fakat görüntülü konuşuyor normal ses tonuyla konuştuğumda karşıya sesim çok az gidiyor, yüksek sesle konuşmak durumunda kalıyorum. Bunun sebebi nedir? Çözülebilir bir durum mudur? Ya da bir problem midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
banada oldu microfon a biraz üfleyin belki geçer ben süpürgeyle çekmiştim eskiden (iphone 5s) ama size önermem ne olucağı belli deyil.

Merhaba arkadaşlar, iPhone 8 Plus kullanmaktayım. Şöyle bir problemim var: Normalde telefonla konuşurken seste bir problem olmuyor, hoparlörde de aynı şekilde fakat görüntülü konuşuyor normal ses tonuyla konuştuğumda karşıya sesim çok az gidiyor, yüksek sesle konuşmak durumunda kalıyorum. Bunun sebebi nedir? Çözülebilir bir durum mudur? Ya da bir problem midir?
Bende de tam tersine internetten konuşma yaptığım zaman karşı taraf bağırma diyor, bir çözümü yok bence bunun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı