iPhone 8 Plus karşıya ses gitmiyor

therjmnt

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazımda ilginç bir şekilde bir sorun ile karşı karşıya kaldım. Sorun olduğundan da pek emin değilim o yüzden sizlere sormak istedim.
  • WhatsApp'dan ses kaydı attığımda karşıya sesim gitmiyor.
  • Sesli notlar kısmında sesimi kaydetmiyor
  • Telefon görüşmesinde hoparlöre aldığımda sesim karşıya gitmiyor. Ancak kulağımdayken bir sorun yok.
Bununla beraber Siri ile konuşabiliyorum ve sesli klavyede sorunsuz bir şekilde sesimi algılayıp sıfır hata yazılarımı yazabiliyorum.

Konu ile ilgili fikri veya bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haha. Buna benzer bir sorunu ben iPhone 6S'imde yaşamıştım ve döne döne sıkıntıyı arıyordum. Çözümü de hiçbir yerde bulamamıştım. Ta ki telefonu tek el tutmak için serçe parmağımla mikrofona bastırdığımı ve bundan dolayı sesin gitmediğini fark edene kadar.

Umarım senin sorunun da aynı derecede basit bir sıkıntıdır da hemen çözersin.

Haha. Buna benzer bir sorunu ben iPhone 6S'imde yaşamıştım ve döne döne sıkıntıyı arıyordum. Çözümü de hiçbir yerde bulamamıştım. Ta ki telefonu tek el tutmak için serçe parmağımla mikrofona bastırdığımı ve bundan dolayı sesin gitmediğini fark edene kadar.

Umarım senin sorunun da aynı derecede basit bir sıkıntıdır da hemen çözersin.
Teşekkür ederim değerli yorumun için. Fakat öyle bir sorun değil gibi. Çünkü ses kaydediciyi açtığımda mikrofon kısmına şiddetli bir şekilde üfledim ve kaydı dinlerken o üfleme sesini aldım. Ancak normal konuştuğumda sesimi almıyor ilginç bir şekilde.
Telefona reset atın, daha sonra başka bir cihazdan kendi telefonunuzu arayın ve açın. Birkaç saniye sonra kapatıp sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Deneyeceğim.
Telefona reset atın, daha sonra başka bir cihazdan kendi telefonunuzu arayın ve açın. Birkaç saniye sonra kapatıp sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.
Maalesef durum halen aynı. Enteresan bir şekilde belirttiğim durumlar halen devam ediyor. Sesli klavye ve siri kullanırken herhangi bir sorunum yok.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim değerli yorumun için. Fakat öyle bir sorun değil gibi. Çünkü ses kaydediciyi açtığımda mikrofon kısmına şiddetli bir şekilde üfledim ve kaydı dinlerken o üfleme sesini aldım. Ancak normal konuştuğumda sesimi almıyor ilginç bir şekilde.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Deneyeceğim.

Maalesef durum halen aynı. Enteresan bir şekilde belirttiğim durumlar halen devam ediyor. Sesli klavye ve siri kullanırken herhangi bir sorunum yok.
Çok ilginç bi durum, daha önce ses gitmeme sorunu yaşamıştım ama söylediğim şekilde çözüme ulaşmıştım. Umarım biran önce çözüm bulunur.

Yeni konular

Geri
Yukarı