iPhone 8 Plus mı, iPhone X mi?

Aynen dediğim gibi tek fark portre modu. Çözünürlük ve tasarım olarak elbet X daha iyi, bu çözünürlük aynı zamanda 8 Plus modeline göre bir dezavantaj noktasına dönüşüyor, 8 Plus daha performanslı. X modeli donanım ve performans olarak fazlasıyla yeterli olduğu için dert etmeye gerek yok. Aradaki fiyat farkı için kesinlikle alınmazdı, yine de hayırlı olsun, iyi günlerde kullan.

X alıp pişman olanda çok yani piyasada değişik sorunları varmış telefonun tabi duyduğum kullananlardan bildiğim kadarıyla kendim kullanmadım ama güzelce bir araştırıp X kullanan arkadaşlardan tavsiye almanı öneririm. Şekil olarak X tabiki ayrı bir havası var ama iki cihazda çok güçlü aşırı fazla telefon için performans olarakta pek fark yaratmıyacağını düşünüyorum sonuçta ne kadarını kullanıyoruzki telefonların özelliklerinin keyfine ve ihtiyacına kalmış.

Yeni nesil telefona geçmeni önermem. 8plus en uç nokta model. Bazı rivayetlere göre sonraki model iPhone SE2 o kasadan olmayacakmış. Nesil başlamadan bitecek gibi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı