iPhone cihazı sıfırlamadan ekran kilidi açılabilir mi?

exelans12

Picopat
En son 2017 yılında açılmış/kullanılmış iPhone 5S var. Telefon rahmetli abime ait olduğu için o vefat ettikten sonra açıp kullanamadık dolayısıyla. Kaç yıldır denk geldikçe teknik servislere vs soruyoruz ama ekran kilidinin açılabilmesi için cihazın sıfırlanması lazım diyorlar. Fakat bizim için önemli olan telefon değil, telefonun içindeki içindeki fotoğraflar, videolar, yazılar vb. şeyler olduğu için cihazı sıfırlamak istemiyoruz. Buraya da yazayım, sizlere de sorayım dedim belki farklı fikirler çıkar diye;
Bu cihazın içindekiler silinmeden, ekran kilidinin açılabilme ihtimali var mı arkadaşlar? Bu konuda herhangi bir şey bilen varsa bilgilendirirse çok mutlu olurum.

(Görsel temsilidir).

Dosya Ekleri

• 8226324209.jpg
    8226324209.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 15
Yasal belgelerinizle erişim isteyebilirsiniz. Sıfırlamayın.

Hocam çok teşekkür ederim. Makalede birçok Avrupa ülkesinin sadece ölüm belgesiyle bunlara erişebildiği yazıyor fakat Türkiye için bu belirtilmemiş. Direkt olarak ölüm belgesiyle erişim sağlayabiliyor muyuz yoksa ek olarak mahkeme kararı da mı gerekiyor bizim için?

Hocam çok teşekkür ederim. Makalede birçok Avrupa ülkesinin sadece ölüm belgesiyle bunlara erişebildiği yazıyor fakat Türkiye için bu belirtilmemiş. Direkt olarak ölüm belgesiyle erişim sağlayabiliyor muyuz yoksa ek olarak mahkeme kararı da mı gerekiyor bizim için?

Rica ederim. Bizde yapanlar var fakat nasıl eriştiklerini ben de bilmiyorum. Yapana ya da müşteri hizmetlerine sormak iyi olur diye düşünüyorum. Kurtarabilirsiniz yani.

Geri
Yukarı