iPhone DualBoot zararı nedir?

Windows_XP

Hectopat
Yer
Türkiye
Merhaba iPhone me dualboot yapacağım. Ne gibi hatalarla karşılaşabilirim? İşletim sistemi silinir mi? Herhangi bir hata verir mi? Cihazım iPhone 4S fakat desteklemiyor diyorlar fakat bazı kanallarda oluyor. Ne gibi hatalarla karşılaşırım? İşletim sistemine dokunuyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sadece şunu söyleyin: Telefonum bir hata karşısında bozulur mu?Bozulursa neden bozulur?

Son düzenleme:
İOS 6
sadece ne gibi anormal durumlar olabilir?Telefon bozma ihtimali ne kadardır?Bataryanın çakma olması etkileyecek midir?
iOS 9.3.6'dan iOS 6.1.3
Ayrıca telefonun açma kapama tuşu bozuk.Assasive Touch tan halledeceğim ne yapacaksam

Önce 8.4.1'e düşürüp sonra 6.1.3'e dualboot etmenizi öneririm. EtasonJB ile 8.4.1'i untethered olarak JB atabilirsiniz. Ben öyle düşürmüştüm 6.1.3'e.

Şu anlık sadece 32-Bit cihazlar Dual Boot'u destekliyor ve 64-Bit için denemeler yapılıyor Twitter'da gördüm checkra1n yani işlemcinin açığını kullanarak yapan biri var ama henüz çıkmadı.

Dual Boot şu anda bu cihazlarda desteği var: iPhone 4, 4s, 5, 5C.
iPod touch 5.gen.
iPad 2,3,4 mini 1.gen.

Yeni konular

Geri
Yukarı