iPhone ekran koruyucusu hava kabarcığı

mehmetergok

Hectopat
Telefonuma 3 hafta önce yeni ekran jelatini yaptırdım. Jelatin zamanla işaretlediğim yerlerden baloncuk bırakmaya başladı, hiçbir müdahale etmememe rağmen. Her gün de daha çok büyüyor. Ne yapabilirim sizce? Şimdiden teşekkür ediyorum. :)

IMG_0449.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran koruyucun çok kaliteli değildi muhtemelen. İlk takıldığında boşluk bırakmamaya özen göstererek takılmalıdır. Ufak bir hava boşluğu olursa ilerleyen günlerde büyüyebilir. Zaman geçtiği için şimdi bastırsanız da gideremezsiniz. Bu şekilde kullanın.

Ayrıca bu konuda çok tecrübeli değilseniz bilindik bir telefoncuda taktırın, özellikle de ekran koruyucu takma makinası olan yerler var Samsung'daki gibi. Onlarla daha az kusurlu bir şekilde yapılmakta.

Ben 2.ekran koruyucumu kullanıyorum senin gösterdiğin yerlerde bendede hava kabarcığı çıkıyor tabi nasıl takıldığınada bağlı.

Ekran koruyucun çok kaliteli değildi muhtemelen. İlk takıldığında boşluk bırakmamaya özen göstererek takılmalıdır. Ufak bir hava boşluğu olursa ilerleyen günlerde büyüyebilir. Zaman geçtiği için şimdi bastırsanız da gideremezsiniz. Bu şekilde kullanın.

Ayrıca bu konuda çok tecrübeli değilseniz bilindik bir telefoncuda taktırın, özellikle de ekran koruyucu takma makinası olan yerler var Samsung'daki gibi. Onlarla daha az kusurlu bir şekilde yapılmakta.

Çok teşekkür ederim efendim. İyi günler. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı