iPhone için kadife kılıf mı silikon kılıf mı?

Bahsettikleri zaman aralığı ne kadar bilmiyorum ama ben cihaz ilk çıktığından beri bu kılıfla kullanıyorum ve beyazlama vs olmadı. Daha uzun süreçte ne olur bilmiyorum.

Bahsettikleri zaman aralığı ne kadar bilmiyorum ama ben cihaz ilk çıktığından beri bu kılıfla kullanıyorum ve beyazlama vs olmadı. Daha uzun süreçte ne olur bilmiyorum.

Peki içide deri mi yoksa kadife mi?

Hocam babamın eski deri kadife gibi bir kılıfı vardı çok terlediği için kılıf 4.5 yıl dayanabildi.(soyuldu)

Benim için önemli olan uzun zamanda telefonun arkasında deforme olmasın onu istiyorum o kılıftan mı oluyor peki.

Benim için önemli olan uzun zamanda telefonun arkasında deforme olmasın onu istiyorum o kılıftan mı oluyor peki.

Hayır hocam silikondan ya da deri kılıftan yıpranacağını düşünmüyorum ama telefonun sağlamlığı için önerdiğim kılıf alınabilir arkasında deforme yapacağını düşünmüyorum.

Hayır hocam silikondan ya da deri kılıftan yıpranacağını düşünmüyorum ama telefonun sağlamlığı için önerdiğim kılıf alınabilir arkasında deforme yapacağını düşünmüyorum.

Hocam bir tane kadife kılıf beğendim fakat içi kadife kılıfın zararları var mıdır?

Hocam bir tane kadife kılıf beğendim fakat içi kadife kılıfın zararları var mıdır?

Hocam çok terleyen bir insansanız soyulabilir. Ama telefona zararı olacağını düşünmem,hangisini sevdiyseniz onu alın sonuçta siz kullanacaksınız:).

Hocam çok terleyen bir insansanız soyulabilir. Ama telefona zararı olacağını düşünmem, hangisini sevdiyseniz onu alın sonuçta siz kullanacaksınız:).

Telefonla çok vakit geçiren bir insan değilim zaten telefonu korması için alacağım cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı