iPhone için kulak üstü kulaklık

Mithril5

Kilopat
Dengeli bas-tiz veren kulaküstü kulaklık arıyorum. Genelde telefonda kullanacağım iPhone 5S. Bütçem 300 TL civarı. Aliexpress'ten de öneriler olabilir. Kulağı ağrıtmayan ve izolasyonu iyi bir model tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bass ların daha etkin olduğu mid-tiz seslerin arka planda kaldığı söyleniyor. Pc’ de de kullanılabilir mi bu arada ?
Bass ağırlıklı olduğu doğrudur fakat mid-tiz sesleri öldürmez. Evet Bilgisayara bağlayabilirsin.
Dengeli bir şey istiyorsan T450BT de skalasında iyi bir kulaklıktır fakat T5'deki izolasyonu ve ANC özelliğini bulamazsın.

Son düzenleme:
Evet bahsettiğiniz bluedio modelini bir süredir araştırıyordum zaten. Yorumlarda Anc özelliğini pek beğenen yok gibi. Kablolu bağlantıda da bluetooh’ taki kadar iyi ses vermediğini söyleyenler de var (Yani kablosuz bağlantıda alınan verim daha iyiymiş sanırım) Jbl dediğiniz gibi izolasyon olarak pek iyi değil. Ama ses olayını bilemiyorum teknoloji mağazasında detaylı inceleyemedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı