iPhone için WhatsApp Plus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Forumda aradım ama tam çözülmüş güzel anlatılmış bir rehber bulamadım.
Cihaz iPhone 8 Plus, Jailbreak yok ve WhatsApp Plus veya o tür alternatif bir şey olabilir. Nasıl yükleyeceğim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Daha önce Android platformunda YoWhatsApp kullanmıştım.

WhatsApp Plus ne işe yarıyor? Biri açıklayabilir mi? Bilgi hırsızlığı nasıl olmuyor çok merak ettim.

Yükleyebilirsiniz, öncelikle daha önce kullandığım WhatsApp Plus'dan bahsedeyim, aslında WhatsApp'ın güncel sürümünden sürekli bir kaç sürüm öncedir, ve geliştirici marketler bunu uzun arayla günceller, yani kullanmaya başladıktan 1-2 ay sonra sürüm yetersiz uyarısı alabilirsiniz.

AppValley uygulamasını kullanabilirsiniz jailbreak gerekmez, eğer işe yaramazsa YouTube üzerinden diğer marketleri araştırabilirsiniz doğru marketi bulmak biraz vakit ve bir kaç deneme gerektirebilir.

Bu tip uygulamaların forumda paylaşılmasını doğru bulmuyorum. Veri, bilgi hırsızlığı çok kolay olabilir. Whatsapp’ta ömür boyu yasaklanabilirsiniz. Korsana destek yok, mobil korsana destek var mı?

Unutmayın, bir ürün ücretsiz ise asıl ürün ya sizsiniz ya da verileriniz

Bu tip uygulamaların forumda paylaşılmasını doğru bulmuyorum. Veri, bilgi hırsızlığı çok kolay olabilir. Whatsapp’ta ömür boyu yasaklanabilirsiniz. Korsana destek yok, mobil korsana destek var mı?

Unutmayın, bir ürün ücretsiz ise asıl ürün ya sizsiniz ya da verileriniz
Vay siz çok yanlış anlamışsınız, bu bir klon uygulamadır paket adı değiştirilmiş gerçek bir WhatsApp sürümüdür yani, eğer uygulamayı yayınlayan marketler için konuşuyorsanız kişinin sorumluluğu altındadır.

Yükleyebilirsiniz, öncelikle daha önce kullandığım WhatsApp Plus'dan bahsedeyim, aslında WhatsApp'ın güncel sürümünden sürekli bir kaç sürüm öncedir, ve geliştirici marketler bunu uzun arayla günceller, yani kullanmaya başladıktan 1-2 ay sonra sürüm yetersiz uyarısı alabilirsiniz.

AppValley uygulamasını kullanabilirsiniz jailbreak gerekmez, eğer işe yaramazsa YouTube üzerinden diğer marketleri araştırabilirsiniz doğru marketi bulmak biraz vakit ve bir kaç deneme gerektirebilir.
Bahsettiğiniz uygulamayı nereden yükleyeceğim? App Store’da bulamadım.

Vay siz çok yanlış anlamışsınız, bu bir klon uygulamadır paket adı değiştirilmiş gerçek bir WhatsApp sürümüdür yani, eğer uygulamayı yayınlayan marketler için konuşuyorsanız kişinin sorumluluğu altındadır.
Yanlış anlamadım. Bir geliştiricinin uygulamasını alıyorlar, özelliklerle donatıp tekrar sunuyorlar. Hem de babasının hayrına(!) Madem korsan değil, neden AppStore’da yok? Ya da neden Whatsapp yakalayınca ceza veriyor?

Bahsettiğiniz uygulamayı nereden yükleyeceğim? App Store’da bulamadım.
"AppValley uygulamasını kullanabilirsiniz jailbreak gerekmez, eğer işe yaramazsa YouTube üzerinden diğer marketleri araştırabilirsiniz doğru marketi bulmak biraz vakit ve bir kaç deneme gerektirebilir. "

WhatsApp'in modifiye edilmiş sürümleri yasal değil. Üzgünüm.

Yasal olmadığı için Jailbreak veya üçüncü parti uygulama mağazası dışında şansınız da yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı