iPhone SE 2020 için hızlı şarj adaptörü önerisi

Predzzy

Decapat
Cuma günü almayı düşünüyorum bu telefonu ancak içinden 5 W'luk şarj adaptörü çıktığını duydum. Bu yüzden hızlı şarj adaptörüne ihtiyacım var, nasıl bir şey almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma günü almayı düşünüyorum bu telefonu ancak içinden 5 W'luk şarj adaptörü çıktığını duydum. Bu yüzden hızlı şarj adaptörüne ihtiyacım var, nasıl bir şey almalıyım?

SE 2020'den artık sadece Type-C, lightning kablo çıkıyor ona göre adaptör almalısınız.

SE 2020'den artık sadece Type-C, lightning kablo çıkıyor ona göre adaptör almalısınız.
İki çeşit kutu var. Birisi yeni aksesuarsız kutu, type c- lightning kablosu ile gelir ve hızlı şarj adaptörü alırsanız hızlı şarjı destekler. Spigen Steadiboost 27w gibi bir cihaz işinizi görür. 2. kutu ise aksesuarlı kutu; 5w şarj adaptörü, usb type a-lightning kablosu ve kulaklık çıkar kutudan. Hızlı şarj için ayrıca PD destekli type c kablo ve adaptör almanız gereklidir.

Ben eski kutu almıştım benimkinden sarj adaptörü çıktı seninki yeni kutu olacagı için sadece kablo var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…