iPhone SE 2020 için şarj tavsiyesi

biyolog16

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 2.el ve şarj ömrü %82'de bir iPhone SE 2020 alacağım 2900₺ye. J7 Core'dan geçeceğim için heyecanlıyım. Bu cihazın garantisi tükenmiş çoktan. Kablo ve adaptörü yok. Ne almamı tavsiye edersiniz? Bir de cihaz ile ilgili ne tavsiye edersiniz? Kaç sene daha kullanabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu kadar ucuz olmasına şaşırdım inşallah bir sorunu yoktur.

Kendim kullandığım spigen hızlı şarjı tavsiye ederim kablo olarak orjinal apple hızlı kablosu alabilirsin pahalı gelir ise yine spigen hızlı şarj kablosu alabilirsin.

2025-2026'ya kadar güncelleme alacağı için bataryasını değiştirip kullanmaya devam edebilirsin. UGreen, Baseus, Anker ya da Spigen önerebilirim. Hepsinin de şarj kablosu ve adaptör seçenekleri mevcut.

Ben alalı 4 ay oldu çok memnunum en çok kamerasını kullanıyorum ama 60 fps açmadığı oyun yok zaten. Tek eksiği şarjzı oldu benim için geri kalan 10/10 cihaz.

Çok teşekkür ederim. Arkadaşım beğenmemiş kenarda duruyor 4.000e de satamamış ben de tanıdık olduğum için bu fiyata alacağım. Ama endişe de ediyorum o fiyata bir Oppo alsam günü çıkarır bataryası. Siz kullanıyorsunuz peki şarjı günü çıkarır mı oyunsuz kullanımda ya da 5-6 saati.
2025-2026'ya kadar güncelleme alacağı için bataryasını değiştirip kullanmaya devam edebilirsin. Ugreen, baseus, Anker'ya da Spigen önerebilirim. Hepsinin de şarj kablosu ve adaptör seçenekleri mevcut.

Teşekkür ederim o zaman bir süre kullanır anneme veririm. Çok sayıda marka söylemişsiniz bakaıym uygun birini alayım sağ olun.

Kesinlikle vazgeçmeyin o fiyata oppo yanına yaklaşamaz instagram twitter gezerseniz eğer 6 7 saat çıkarıyor zaten hızlı şarj desteklediği için sorun olmuyor bana hemen şarj edip devam ediyorum biterse.
Kesinlikle vazgeçmeyin o fiyata oppo yanına yaklaşamaz instagram twitter gezerseniz eğer 6 7 saat çıkarıyor zaten hızlı şarj desteklediği için sorun olmuyor bana hemen şarj edip devam ediyorum biterse.
bu dediğim batarya sağlığı %100 iken deneyimim %86 da ne olur bilemem fakat 5 saati çıkarır diye düşünüyorum.

Hocam selamlar, şu kablo işimi görür mü bu şarj adaptörünün yanına ?

Hocam o kablo için bu adaptör uyumlu olur.

Bununla kabloyu alabilirsin pişman olmazsın.

Teşekkürler, ilk önerdiğin ve Apple orijinal lightning almak mı daha iyi olur paraya kıyıp, yoksa benim attığım kablo ile senin söyledğin adaptör mü? Çok soruyorum kusura bakma .

Teşekkürler, ilk önerdiğin ve Apple orijinal lightning almak mı daha iyi olur paraya kıyıp, yoksa benim attığım kablo ile senin söyledğin adaptör mü? Çok soruyorum kusura bakma .
Dostum hiç farketmez paran kısıtlıysa biraz daha ucuz olanları al derim kalite farkı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…