iPhone SE 2020 vs iPhone 8 Plus

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Elimde 5 5.5 k civarı bir para var. Telefoncu arkadaşımın elinde 21 Haziran tarihinde alınmış sıfır ayarında 23 ay garantili iPhone 8 Plus 64 GB var. Bir de diğer tarafta Vatan'da sıfır iPhone SE 2020 almak var. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? iPhone 8 Plus'ın sıfırı şu an 6800 TL. Hangisi alınmalıdır? Lütfen sadece bu iki telefon için yorum yapalım. Teşekkürler.

Arkadaşlar selam. Elimde 5 5.5 k civarı bir para var. Telefoncu arkadaşımın elinde 21 Haziran tarihinde alınmış sıfır ayarında 23 ay garantili iPhone 8 Plus 64 GB var. Bir de diğer tarafta Vatan'da sıfır iPhone SE 2020 almak var. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? iPhone 8 Plus'ın sıfırı şu an 6800 TL. Hangisi alınmalıdır? Lütfen sadece bu iki telefon için yorum yapalım. Teşekkürler.
İşlemci, kamera ve güncellik olarak SE 2020 çok daha iyi. Tabi büyük ekran lazımsa ve işlemci o kadar önemli değilse 8 plus da alınabilir.

8 plus, daha büyük ekrana sahip bir telefon fakat 2 3 seneye kalmaz destek almayı kesecek SE 2020 ye 5 yıl ömür biçiyorlardı ama onunda ekranı küçük yanlış hatırlamıyorsam 4.7 olması lazım. Fakat donanım ve yazılım desteği olarak SE daha uzun ömürlü gözüküyor yinede tercih meselesi tabii..

Ben güncelliği açısından Iphone SE 2020 tercih ederdim ama onunda bataryası hakkında olumsuz yorumlar okudum bir araştır istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı