IPhone SE 2022 vs iPhone 11

Yani hocam sizde haklısınız. Ancak iPhone 11 de ortada. Gerek ekran gerek de batarya gibi onların da problemleri var. S22 olmaz ise Eren arkadaşın önerdiği telefonlar olabilir. Ancak bütçeniz S23 gerçekten yakın diyebiliriz. Hiç yoksa hem ömürlük hem de performanslı bir telefon elde etmiş olursunuz. Kafanız da rahat olur. S23 hakkında ben kötü yorum görmedim. Ancak elbette ufak defek sorunları olabilir. Hem daha yeni hem de gerek ekran gerek donanım olarak çok güzel telefon.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Merhaba, yakın zamanda elimdeki telefonu değiştirmeyi düşünüyorum, bugüne kadar hep Android kullandım ve iOS işletim sistemini merak ettiğim için iPhone SE 3(2022) veya iPhone 11 düşünüyorum, fakat SE 3 tasarımdan dolayı iPhone 11 ise güncelleme ömründen dolayı beni korkutuyor. Günlük hayatta çok fazla kamerayla işim yok, telefonda oyun oynamam ama sosyal medyada biraz fazla vakit geçiriyorum. Sizce hangisi daha iyi bir tercihtir? Bu arada Android telefonda önerebilirsiniz.

iPhone SE3.

Zorlayıp sıfır S23 almanızı öneririm. Mümkünse 256 GB modelini alın çünkü ufs 4.0 var. Bu cihaz 14 Pro dengi.

Ben onun yerinde olsam Android tercihi için bütçeyi arttırıp S23 Plus alırdım. S23 güzel cihazda batarya olayından herkes memnun değil. Çok memnun olanda var, hiç memnun olmayanda var. S23 Plus kullanıp da bataryadan şikayetçi olanı görmedim.

Ben onun yerinde olsam Android tercihi için bütçeyi arttırıp S23 Plus alırdım. S23 güzel cihazda batarya olayından herkes memnun değil. Çok memnun olanda var, hiç memnun olmayanda var. S23 Plus kullanıp da bataryadan şikayetçi olanı görmedim.
Konu sahibine kalmış artık orası ama 2 cihazda günü kurtarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı