iPhone SE 3 ne zaman çıkar?

bethyybethh

Decapat
Daha fazla  
Şu an bu modeli almayı düşünüyorum. Sizce tahmini ne kadar olur? Ne zaman çıkar? Alınır mı? Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu yılın ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor fakat bu sadece bir ihtimal. Büyük ihtimal A15 barındıracağından rahatlıkla alınabileceğini düşünüyorum. Kendim de güncel olarak SE 2020 kullanmaktayım ve fazlasıyla memnun olduğumdan bu tip bir cihaz kullanan kullanıcının yeni çıkacak modelden olumsuz yorum söylemesi düşük bir ihtimaldir.

Forum üyelerinden yorum istiyorum fiyat ne kadar olur sizce?
Bence 6.5-7K civarlarında olur eğer vergilerde bir oynama olmazsa.

İlk çıktığı zaman 9 sonradan stok fazlalaşırsa 7 civarı seyreder mayıs gibi çıkacağını düşünüyorum.

Ben anlamadım ki şimdi herkes en ucuz iPhone olacak diyor SE 2 şu an 7.5 k. SE 3 400 dolar olursa en kötü vergilerle 7.5k olur e o zaman SE 2'nin fiyatının bayağı düşmesi lazım değil mi? (çoğu sitede 300 dolar ile 400 dolar arası fiyat olacağı söyleniyor söyleyen kişide ünlü biri galiba bilgileri sürekli sızdıran bir kişi)

Ben anlamadım ki şimdi herkes en ucuz iPhone olacak diyor SE 2 şu an 7.5 k. SE 3 400 dolar olursa en kötü vergilerle 7.5k olur e o zaman SE 2'nin fiyatının bayağı düşmesi lazım değil mi? (çoğu sitede 300 dolar ile 400 dolar arası fiyat olacağı söyleniyor söyleyen kişide ünlü biri galiba bilgileri sürekli sızdıran bir kişi)

Apple uygun fiyatı genelde 7-8'den başlıyor SE2020 ilk çıktığında 5K fiyattaydı o zaman bile çok paraydı o telefon için bence çünkü X, XR, XS modelleri vardı ve ekran kamera batarya gibi konularda daha iyiydi.

Geri
Yukarı