iPhone SE iOS 15 sahte yazılım mı?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Arkadaşlar selam, iOS 15 de ayarlar iPad gibi ama bende normal. Bu sahte bir yazılım mı?

BBA66C96-25AF-46C6-BBAB-CE7F600315F5.png

İOS 15 olduğuna emin misiniz bu sonbaharda çıkacak kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, iOS 15 de ayarlar iPad gibi ama bende normal. Bu sahte bir yazılım mı?

Eki Görüntüle 1108142
Dostum yanlış anlama ama açtığın konuların troll olduğunu düşünüyorum. Özellikle kategori bazlı inceleme yaparsan sende 3 gün içinde 6-7 hatta belki daha fazla konu açtığını görebilirsin. Yazılım kısmında iOS kaç kullandığın yazar. Her 3-4 konudan biri senin.

Dosya Ekleri

• 074D6094-ED2A-4B34-9848-08971DFB7C70.jpeg
    074D6094-ED2A-4B34-9848-08971DFB7C70.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 55
Dostum yanlış anlama ama açtığın konuların troll olduğunu düşünüyorum. Özellikle kategori bazlı inceleme yaparsan sende 3 gün içinde 6-7 hatta belki daha fazla konu açtığını görebilirsin. Yazılım kısmında iOS kaç kullandığın yazar. Her 3-4 konudan biri senin.

Inanmassaniz cihazın resmini vb şeyleri atabilirim, he hocam bir de iTunes bağlandığında iPhone gozukuyorsa orijinaldir degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Inanmassaniz cihazın resmini vb şeyleri atabilirim, he hocam bir de iTunes bağlandığında iPhone gozukuyorsa orijinaldir degil mi?
Mesele inanıp inanmamak değil. SE 1.nesil cihazınızın ısı problemini anlatan bir konu açmanıza rağmen ikincisini açmışsınız. Sorunuza gelecek olursam evet orijinaldir. Beta sürümü şu an tam oturmuş değil. Batarya optimizasyon konusunda bazı sorunlar mevcut. Kategoriyi okursanız zaten bundan yakınan ve eski sürümlere dönmek isteyen bir arkadaşı görebilirsiniz. Tekrardan iyi sosyaller. Sahte iOS bulabilirseniz kurulum dosyasını lütfen benimle paylaşın. Nerede görülmüş iOS’un sahtesi arkadaş? Böyle bir durum olsa arayüzden bile anlarsınız zaten. Gereksiz takıntılı birine benziyorsunuz. Özellikle geçmiş konularınıza baktım. Allah gerçekten kolaylık versin. Cihazlar elektronik yaz aylarındayız üstüne işlemler yapıyorsunuz. Gerek hızlı şarj gerek oynadığınız oyunlar cihazların ısınmasına sebep oluyor. Siz merak etmeyin eğer zaten telefon sorun olacak bir sıcaklığa ulaşırsa sizden önce bu işi mühendisler düşünmüş.

Geri
Yukarı