iPhone Siyah Ekran Sorunu

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhabalar ilk öncelikle. iPhone 4S kullanıyorum. Bu telefon ilk çıktığı zamanlarda alınmıştı, dolayısı ile kafayı yemeye başladı, saçma saçma buglar falan. Telefonun durduk yere kilit tuşu sıkıştı, çalışmıyordu. 4 ay önce falan olmuştu, bir kere bug'a girdi telefon. Arkadaşım nasıl yaptıysa kapatıp açtı telefonu. Şimdi de telefon çalışıyor, aramalar geliyor, yandan sessize alınca titreşim oluyor. Ekrana hiçbir türlü görüntü düşmüyor, bu olay ben şarkı dinlerken oldu. Hiçbir şekilde darbe, ezilme gerçekleşmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Kilit tuşu kullanmadan telefon nasıl kapatıp açılıyor? Şarja takıp çıkardım, yine de olmadı. Eğer olmamaya devam ederse, şarjının bir şekilde bitmesini bekleyip, telefon kapanınca şarja takıp tekrar açılmasını sağlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyut/uyandır tuşu ve home tuşuna basılı tutun cihaz kapanacaktır. Kapandıktan sonra tekrar aynı işlemi gerçekleştirin cihaz açılacaktır.

Peki ya hızlı bir şekilde şarzını bitirebilirmiyiz ki, aramak fayda edermi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı