iPhone telefondan Xiaomi telefona veri aktarma

POCO X3 Pro aldım. Eski telefonum iPhone 6s. Oradan veri aktarımı yapmak istiyorum. Copymydata uygulamasından fotoğraflarımı aktarmayı denedim fakat 40k fotoğraf var, 8K'da hata veriyor. WhatsApp sohbetimi de aktarmak istiyorum fakat onu da yapamadım. Nasıl yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel veri aktarımı nasıl olur bir fikrim yok ama WhatsApp için konuşacak olursam eski telefonunuzdan WhatsApp ayarlarından sohbet yedeğini alıp yeni telefona uygulamayı yükledikten yedeklerinizi aktarın.

Whatsapp'ın "Sohbetler" kısmına girdiğiniz zaman aşağıda "Sohbetleri Android'e Taşı" diye bir seçenek var. Oradan yapılıyor olması lazım.

Bende 6s'ten poco x3'e veri aktarırken bunu aramıştım. Send anywhere programını iki telefona da kurun. Kullanımı çok basit, anlatmaya gerek yok. Aynı wifiye bağlanıp verileri kolayca aktarın.

POCO X3 Pro aldım. Eski telefonum iPhone 6s. Oradan veri aktarımı yapmak istiyorum. Copymydata uygulamasından fotoğraflarımı aktarmayı denedim fakat 40k fotoğraf var, 8K'da hata veriyor. WhatsApp sohbetimi de aktarmak istiyorum fakat onu da yapamadım. Nasıl yapmalıyım?
Merhaba WhatsApp'ı yapabildin mi acaba yapabildiysen çözümünü anlatır mısın

Bende 6s'ten poco x3'e veri aktarırken bunu aramıştım. Send anywhere programını iki telefona da kurun. Kullanımı çok basit, anlatmaya gerek yok. Aynı wifiye bağlanıp verileri kolayca aktarın.
WhatsApp'ı nasıl geçirdin

Geri
Yukarı