iPhone X şarj aleti ve lighting önerisi

Griffn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Başlıktaki gibi şarj aleti ve lighting bakıyorum orjnal adaptör ve kablom bu yüzden mfi lisanslı almak istiyorum. Önerilerinize açığım. Aşağıdaki linkler arasında kaldım yardımcı olur musunuz?

Lightingler:

Adaptör.

Bunlar arasında en iyi kombini seçer misiniz?

Benim tavsiyem Letgo üzerinden daha pakedi açılmamış olan ürünler oluyor onlara göz atın. Orijinal kullanmak her zaman daha iyidir.

Bütçe ne birde yazdığınızı anlayamadım nedense. 🙄 Baseus kablo kullanmıştım ama Android için hemen bozulmuştu. Spigen ürünleri kaliteli diye biliyorum. Mümkünse USB type c olan şarj aletleri kullanın şarj hızı üzerinde büyük etkisi var. Yinede önerim eğer bütçe varsa orijinal Apple ürünleri olur. Ben orijinal Apple ürünleri ile şarj ediyorum telefonumu, 6 ay önce aldım ve pil ömrüm yeni %99’a düştü. Benden 3 ay sonra alan arkadaşımınki de benle aynı zamanda %99’a düştü. (Spigen adaptör kullandı.) Model aynı telefonun. Ve şarj konusunda hemen hemen aynı davrandık.
Benim tavsiyem Letgo üzerinden daha pakedi açılmamış olan ürünler oluyor onlara göz atın. Orijinal kullanmak her zaman daha iyidir.
Replikasını orijinal adıyla satabiliyorlar. Satıcı, alacağı marka olan internet sitelerinden alması daha iyi. Mesela Hepsiburada’dan alıyorsa satan satıcı atıyorum Spigen olsun.

Bütçe ne bir de yazdığınızı anlayamadım nedense. 🙄 baseus kablo kullanmıştım ama Android için hemen bozulmuştu. Spigen ürünleri kaliteli diye biliyorum. Mümkünse USB Type-C olan şarj aletleri kullanın şarj hızı üzerinde büyük etkisi var. Yinede önerim eğer bütçe varsa orijinal Apple ürünleri olur. Ben orijinal Apple ürünleri ile şarj ediyorum telefonumu, 6 ay önce aldım ve pil ömrüm yeni %99'a düştü. Benden 3 ay sonra alan arkadaşımınki de benimle aynı zamanda %99'a düştü. (Spigen adaptör kullandı.) Model aynı telefonun. Ve şarj konusunda hemen hemen aynı davrandık.

Replikasını orijinal adıyla satabiliyorlar. Satıcı, alacağı marka olan internet sitelerinden alması daha iyi. Mesela Hepsiburada'dan alıyorsa satan satıcı atıyorum Spigen olsun.

Hocam 1 gündür uykusuzum devrik yazmışım fark ettim, kusura bakmayın.
Orijinal adaptör ve ligtingim yok bu yüzden mfi lisanslı almak istiyorum attığım linklerden hangilerini önerirsiniz? Veyahut sizin öneriniz var mı?

Geri
Yukarı