iPhone XR 128 GB vs iPhone 11 64 GB

ImGroot

Hectopat
Yer
Ankara - Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Telefon almayı düşünüyorum yılbaşı indirimlerinde güvenmediğim ve daha önce sıkıntı yaşadığım için Vatan, Teknosa, MediaMarkt harici yerlerden almayı düşünmüyorum. Sizce hangisini almalıyım? Gönlüm aslında iPhone 11'den yana daha yeni telefon olması ve işlemcisinin daha iyi olmasından ötürü ancak aralarında 1300 TL fark var Vatan'da şu anda. Bu aradaki farka değer mi gerçekten sizce? Biliyorum çoğunuz iPhone 11 diyecek direkt daha yeni olmasından ötürü ancak aradaki 1300 TL farka gerçekten değecek mi şeklinde değerlendirirseniz sevinirim.

Çok oyun oynayan kamera kullanan bir insan değilim arada oyun oynarım sadece o da ufak tefek oyunlar olur PUBG gibi ağır oyunlar oynamam. Telefondan beklentim uzun süre gitmesi ve kasmaması. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de son olarak sizce 128 GB XR mı almak mantıklı 64 GB iPhone 11 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes iPhone 11 diyor sanırım. İndirimlerden iPhone 11 kovalayıp onu alacağım o halde. Teşekkürler yardımlarınız için. 🙂
Arkadaşlar tekrardan yeni konu açmak istemedim. iPhone 11 kutudan çıkan kablo ile 18 W adaptör alsam uyumlu olur değil mi hıızlı şarj için? Yoksa kabloyu da mı yeniden almak gerekir?
Arkadaşlar tekrardan yeni konu açmak istemedim. iPhone 11 kutudan çıkan kablo ile 18 W adaptör alsam uyumlu olur değil mi hıızlı şarj için? Yoksa kabloyu da mı yeniden almak gerekir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı