iPhone XR Bildirimlerin Geç Gelmesi Sorunu

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Ekran kapalıyken, WiFi'ye bağlı olmama rağmen bildirimler bazen geç geliyor. Her zaman değil ancak bazen ya hiç gelmiyor, ya da bakıyorum 5 dakika önce gelmiş mesaj ancak bildirimi yeni düşmüş. Düşük güç modu açık değil, arka planda uygulama yenileme açık. Her uygulamada oluyor mu test edemedim en çok WhatsApp'ta fark ediyorum doğal olarak. iOS son sürüm. Eski sürümlerde de aynıydı. Var mı çözümünü bilen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kapalıyken, WiFi'ye bağlı olmama rağmen bildirimler bazen geç geliyor. Her zaman değil ancak bazen ya hiç gelmiyor, ya da bakıyorum 5 dakika önce gelmiş mesaj ancak bildirimi yeni düşmüş. Düşük güç modu açık değil, arka planda uygulama yenileme açık. Her uygulamada oluyor mu test edemedim en çok WhatsApp'ta fark ediyorum doğal olarak. iOS son sürüm. Eski sürümlerde de aynıydı. Var mı çözümünü bilen?
Hocam ben Samsung A70 modelini kullanıyorum aynı sorun bende de var.Wifi'yi kapatıp Mobil Veriyi açınca 350 tane bildirim birden geliyor Pandeminin başından beri böyle bende ne yaptıysam çözüm bulamadım.

Hocam ben Samsung A70 modelini kullanıyorum aynı sorun bende de var.Wifi'yi kapatıp Mobil Veriyi açınca 350 tane bildirim birden geliyor Pandeminin başından beri böyle bende ne yaptıysam çözüm bulamadım.
Android kullanırken daha az yaşıyordum bu sorunu. iOS 'ta her zaman daha çok yaşadım.
Cihazın yedeklemesini alıp son iOS sürümünü DFU mod ile yükleyin.

iOS dosyasını indirmek için Download iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch, Apple TV and HomePod / IPSW Downloads sitesinden modelinizi seçin.
Bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum çok. Son 1 yılda iPhone 7, iPhone 8 Plus ve iPhone XR olmak üzere 3 farklı model kullandım, hepsinde de vardı bu sorun. Daha çok iOS ekosistemi ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 41692940-1569-45AE-9933-827D99CC0423.jpeg
    41692940-1569-45AE-9933-827D99CC0423.jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 1.827
İkisi de kapalı konumda.
Belirli başlı bir çözüm bulunmuyor. Bazı kullanıcılar her çözümü deneyerek bir şey elde edemezken, bazıları uygulamayı silip yüklediğinde veya zamanla düzeldiğini söylemiş. Hücresel ve Wi-Fi ağını birlikte kullanınca sorunun çözüldüğünü söyleyenler de var.

Apple Destek veya WhatsApp’a sorun hakkında bilgi iletin.

Ekran kapalıyken, Wi-Fi'ya bağlı olmama rağmen bildirimler bazen geç geliyor. Her zaman değil ancak bazen ya hiç gelmiyor, ya da bakıyorum 5 dakika önce gelmiş mesaj ancak bildirimi yeni düşmüş. Düşük güç modu açık değil, arka planda uygulama yenileme açık. Her uygulamada oluyor mu test edemedim en çok WhatsApp'ta fark ediyorum doğal olarak. iOS son sürüm. Eski sürümlerde de aynıydı. Var mı çözümünü bilen?

Yedek alıp ITunes'dan dfu mod ile sıfırla.

Geri
Yukarı