iPhone XR için hızlı şarj cihazı tavsiyesi

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
iPhone XR kullanıcısıyım ve telefon bana göre çok uzun sürede şarj oluyor. Hızlı şarj adaptörü almak istiyorum fakat, internette baktığımda bir sürü marka var. 100-200 TL bütçe içerisinde cihaza zarar vermeden, en kısa süre içerisinde şarj eden, kaliteli olan bir adaptör arıyorum.

Ayriyeten şu anda mecburiyetten çakma kablo kullanıyorum, bir zararı olur mu? (Adaptör orijinal iPhone adaptörü, kablo çakma)
Eğer bir zararı olacaksa maksimum 100 TL civarında bir kablo da arıyorum.

İphone xr cihazım için Spigen F207 18w adaptörü ve Spigen Essential C10CL kodlu kabloyu kullanıyorum. Süre konusunda gayet memnunum yarı yarıya fark ediyor diyebilirim. Adaptörü alırsanız hızlı şarj için alttaki yeşil girişi kullancaksınız bilginize.

İphone xr cihazım için Spigen F207 18w adaptörü ve Spigen Essential C10CL kodlu kabloyu kullanıyorum. Süre konusunda gayet memnunum yarı yarıya fark ediyor diyebilirim. Adaptörü alırsanız hızlı şarj için alttaki yeşil girişi kullancaksınız bilginize.
Söylemiş olduğunuz adaptör, bu adaptörden daha hızlı şarj ediyor sanırsam, değil mi?

Anker PowerPort 1 18W QuickCharge 3.0 Hızlı Şarj Seyahat Şarj Cihazı - Beyaz - A2013L21 - OFP Anker PowerPort 1 18W QuickCharge 3.0 Hızlı Şarj Seyahat Fiyatı
ben bunu kullaniyorum 6 aydir inanilmaz memnunum. sarj suresi cok kisaldi. suan tedarik edilmiyor fakat yuksrdaki arkadasin dedigi spigen de olabilir. ayrica kablo olarakta sunu soyleyebilirim MFI lisansi olanlara bakin yani Made For İphone varsa bi tik daha guvenilirdir kablolar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı