iPhone XR IMEI kaydı e-Devlet'de görünmüyor

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
iPhone XR cihazımı yeni kayıt ettim, sorgulattığımda kayıtsız olarak görünüyor. Kayıtlı (yolcu ile beraberinde) tarzı yazı düşmesi zaman mı alıyor yoksa hatalı kayıt mı yaptım? Ayrıca e-Devlet'de yoğunluk var zaten bekletiyor.

iPhone XR cihazımı yeni kayıt ettim, sorgulattığımda kayıtsız olarak görünüyor. Kayıtlı (yolcu ile beraberinde) tarzı yazı düşmesi zaman mı alıyor yoksa hatalı kayıt mı yaptım? Ayrıca e-Devlet'de yoğunluk var zaten bekletiyor.

Kayıt yaptınız ise direk kayıt gözüküyor. Hatalı kayıt yapmış olabilirsiniz.

Kayıt iptal olmuş banka kabul etmemiş gibi bir hata aldım dün akşam bu akşam yine deneyeceğim.

Bugün 6099TL olmadan yani saat 16:47 de kayıt yaptırdım fakat bilmediğimden hattımı değiştirdim, hat pasaport sahibinin olması gerekiyormuş sorun olarak görmedim tabii ki. Şuanda cihazım yolcu ile beraberinde kayıtlı olarak görünüyor.

Son düzenleme:
Kayıt iptal olmuş banka kabul etmemiş gibi bir hata aldım dün akşam bu akşam yine deneyeceğim.

Bugün 6099TL olmadan yani saat 16:47 de kayıt yaptırdım fakat bilmediğimden hattımı değiştirdim, hat pasaport sahibinin olması gerekiyormuş sorun olarak görmedim tabii ki. Şu anda cihazım yolcu ile beraberinde kayıtlı olarak görünüyor.

6099 olacağı daha kesin değil RTE onaylamadı hala, kayıt yaptırdıysanız kayıt ile hat aynı kişi üzerinde olmalı.

Geri
Yukarı