iPhone XR ne zaman alınmalı?

iPhone 11 daha mantıklı geliyor üzerine biraz daha bütçe ayırırsan hem daha uzun süreli bir alışveriş olur b.
Burada 5900 TL;
Şahsen ben o paraya iPhone XR almazdım. Birazcık daha katıp iPhone 11 alırdım.
Vatan Bilgisayar’da 21 Aralık veya yılbaşı indirimi olur mu sizce?

Bildiğim kadarıyla 3k üstü telefonlara 3 taksitten fazla olmuyor.Bu yüzden Fibabanka’dan almak durumundayım bu da Vatan Bilgisayar’dan almam demek oluyor.

Maalesef ev ahali beklemem taraftarı sebebini bilmediğim bir şekilde azıcık bekle diyorlar. Bende bir bildikleri var diyerek bekliyorum.

Ben şuana kadar ne aldıysam banka kartı üzerinden aldığım için kredi işleriyle alakam yok.

Vatan Bilgisayar’da 21 Aralık veya yılbaşı indirimi olur mu sizce?

Bildiğim kadarıyla 3K üstü telefonlara 3 taksitten fazla olmuyor. Bu yüzden Fibabanka’dan almak durumundayım bu da Vatan Bilgisayar’dan almam demek oluyor.

Kimseyi zorlamam tavsiyelerde mesela ben iPhone 11 alacaktım onun yerine iPhone 12 mini bekliyorum. Çünkü ömürlük şeyler değil bunlar. Bütçe el veriyorsa en yenisi en mantıklısıdır.

Ben şuana kadar ne aldıysam banka kartı üzerinden aldığım için kredi işleriyle alakam yok.

Kimseyi zorlamam tavsiyelerde mesela ben iPhone 11 alacaktım onun yerine iPhone 12 mini bekliyorum. Çünkü ömürlük şeyler değil bunlar. Bütçe el veriyorsa en yenisi en mantıklısıdır.

Tabii ki de öyle fakat iPhone 12 mini 8-9K’dan aşağı olmaz gibi duruyor o yüzden o kadar çıkamam 7xxx olsaydı bütçe zorlanarak alınması en mantıklı seçenek o olurdu.

Sanırım Vatan Bilgisayar, hafta sonu indirimi falan yapıyor. Hafta sonu belki düşer emin değilim.
Yine de bilmiyorum.
Aslında babamda 11 alalım diyor. Fakat annem ne gerek var o kadarına diyerek işime taş koyuyor normalde bunada karşı gelirdi fakat %60 kadarını ben ödeyeceğim için pek sesini çıkarmıyor.
11 alın. 1-2 sene fazladan güncelleme alır. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı