iPhone'da genel klavye sorunları düzeltilebilir mi?

darklord07

Centipat
Arkadaşlar selam, Samsung'tan iPhone'a geçtim. Birkaç eksiklik yaşadım. Klavyede sayılar üstte görünmüyor, sayılara ulaşmak için sembollerin olduğu yere girmek gerekiyor. Onun dışında galeride yeni resimler en altta gözüküyor onu en yukarı taşıyamıyor muyuz? Ayrıca Samsung klavyesinde space tuşuna basılı tutarak imleç kontrolü yapılabiliyordu, o da yok iPhone'da. Bayağı ilkel hissettiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, Samsung'tan IPhone'a geçtim. Birkaç eksiklik yaşadım. Klavyede sayılar üstte görünmüyor, sayılara ulaşmak için sembollerin olduğu yere girmek gerekiyor. Onun dışında galeride yeni resimler en altta gözüküyor onu en yukarı taşıyamıyor muyuz? Ayrıca Samsung klavyesinde space tuşuna basılı tutarak imleç kontrolü yapılabiliyordu, o da yok IPhone'da. Bayağı ilkel hissettiriyor.

Yo imleç kontrolü var.

1 saniye kadar basılı tutmak gerekiyormuş şimdi tekrar deneyince oldu. Ama sayıların semboller kısmında olması çok absürt. Ayrıyeten g board falan kullanmak saçma geliyor. Neyse sıkıntı yok.
Android'den geçince bu dediğinde ben de bocalamıştım. Fakat alışırsan iOS'u bırakmak istemezsin stabilliğinden dolayı.

Geri
Yukarı