iPhone'de WhatsApp Plus kullanabilir miyim?

Whatsapp watusi programını kullanabilirsin mesajlar silinmiyor vb. şeyler var AppValley programıyla indirebilirsin

Jailbreak yapmadan kullanmak istersen öncelikle son sürüm .ipa sını bilgisayarına indirip ardından Cydia Impactor ile telefonuna flashlaman lazım ve bunu her hafta aynı gün aynı saat tekrarlaman gerekiyor çünkü imza bitme süresi var. Eğer bu şekilde uğraşmak istemezsen Jailbreak ile direkt repodan indirip kurabilirsin imza süresi derdin olmaz.

Jailbreak yapmadan kullanmak istersen öncelikle son sürüm. İpa sını bilgisayarına indirip ardından cydia ımpactor ile telefonuna flashlaman lazım ve bunu her hafta aynı gün aynı saat tekrarlaman gerekiyor çünkü imza bitme süresi var. Eğer bu şekilde uğraşmak istemezsen Jailbreak ile direkt repodan indirip kurabilirsin imza süresi derdin olmaz.

JB yapmak istemiyorum açıkcası.
Ama her haftada kurmakda sıkıntılıymış.
Başka çözümü yok mu?
Çevrim içi gözükmemek için.

Jailbreak işlemini yapmadan WP Plus benzeri uygulamaları kurmak imkansız (Watusi gibi). Cydia Impactor bir süredir çalışmıyor ayrıca. Jailbreak'in telefona bir zararı yok bilinmedik repo'lardan indirme yapmadığınız sürece.

Garanti bitmedi henüz garantiden çıkıyor diye olmadan yapmak istemiştim.
Whatsapp watusi her zaman çalışmıyor 1 hafta çalışıor 1hafta sonra uygulama doğrulanamıyor diyor oda appvalley in bi şeyi JB yaptıktan sonra geri silinebilir diye biliyorum yanlışmıyım acaba

Whatsapp watusi her zaman çalışmıyor 1 hafta çalışıor 1hafta sonra uygulama doğrulanamıyor diyor oda appvalley in bi şeyi JB yaptıktan sonra geri silinebilir diye biliyorum yanlışmıyım acaba

Yukarda denilen gibi .ipa dosyasının sertifika süresi geçiyor, ondan 1hafta çalışır durur. JB yaptıktan sonra silinebilir ama etkileri kalmaya devam edebiliyor. Örnek olarak Steam uygulaması iPhone X'lerde tam erkana sığmıyor JB'den NoSmallApps Tweak'ini kullanarak düzeltebiliyorsunuz fakat JailBreak gitse bile Steam düzelmiyor. Kendi denemem yani bende böyle oluyordu.

Geri
Yukarı