iPhone'umun şifresini unuttum

PaaBaba

Hectopat
Merhaba, iyi sosyaller.
Değişiklik olsun diye telefonumun şifresini değiştirmiştim, unutmayayım diye bir iki kez denedim fakat girmedi. Touch ID de kabul etmediği için için iTunes üzerinden sıfırlamaya çalıştım fakat o da olmadı.
iCloud bilgilerimi biliyorum fakat iTunes üzerinden giriş yapamıyorum, telefon numarasına mesaj gelse de göremiyorum.

1635417353555.png

Böyle bir uyarı aldım ne yapabilirim?

Güvenli mod gibi bir şeye alıp iTunes üzerinden sıfırlamak dışında bir seçenek yok diye biliyorum ama teknik servise sorabilirsiniz.

Biraz zaman verin, sakince düşünün, mümkünse bir gece uyuyun, sabaha hatırlama ihtimaliniz var.

Apple Destek’e ulaşın. Daha fazla yanlış giriş yapmadan bu konuyu onlara danışmanız daha iyi olacaktır. iCloud sizde olduğu için yardımcı olabilirler.

Telefon açıldı, şifre için 15 dakika istiyor sonsuz döngüye girmesin diye bir şey yapmadım.
Şu an iOS iniyor indiğinde download mode a alıp tekrar deneyeceğim olmazsa Apple destekle görüşeceğim sanırım.

Telefon açıldı, şifre için 15 dakika istiyor sonsuz döngüye girmesin diye bir şey yapmadım.
Şu an iOS iniyor indiğinde download mode a alıp tekrar deneyeceğim olmazsa Apple destekle görüşeceğim sanırım.
Apple desteğe telefonun faturasını gönderince açıyorlar.
Merhaba, iyi sosyaller.
Değişiklik olsun diye telefonumun şifresini değiştirmiştim, unutmayayım diye bir iki kez denedim fakat girmedi. Touch ID de kabul etmediği için için iTunes üzerinden sıfırlamaya çalıştım fakat o da olmadı.
iCloud bilgilerimi biliyorum fakat iTunes üzerinden giriş yapamıyorum, telefon numarasına mesaj gelse de göremiyorum.

Eki Görüntüle 1200302

Böyle bir uyarı aldım ne yapabilirim?
Apple desteğe gerek yokmuş iPhone parolanızı unuttuysanız burdaki adımları tek tek yaparsanız sorun çözülecektir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı