iPod touch neden çıktı?

Apple'ın unıx tabanlı iOS işletim sistemini (2010 yılına kadar 'iPhone OS' olarak adlandırılır) çalıştırır ve internete göz atmak, haritaları görüntülemek, e-posta gönderip almak, medyayı görüntülemek ve sunumlar ve elektronik tablolar gibi ofis belgeleriyle çalışmak için paket yazılımlar içerir. Kısaca bir IPad'in küçük versiyonu denilebilir. Artık satışlarda azalma olduğu için üretimi bitti.

SIM kartı olmayan iPhone gibi cihaz. Arama dışında diğer her şeyi yapabiliyor. IPhone'un yaptığı. Satılmayınca kaldırdılar. Artık müzik dinlemek için kimse MP3'ya da cihaz almıyor Spotify vs varken.

Çıktığı zamanlar iPhone’lar pahalıydı ve insanlar çocuklarına telefon almak yerine iPod almayı tercih ediyordu. Daha sonra iPhone satışları artınca kaldırdılar.

SIM kartı olmayan iPhone gibi cihaz. Arama dışında diğer her şeyi yapabiliyor. IPhone'un yaptığı. Satılmayınca kaldırdılar. Artık müzik dinlemek için kimse MP3'ya da cihaz almıyor Spotify vs varken.

Eğer bir iPhone var ise iCloud ile aynı cihazlarda iPad, iPod ve Mac'te normal arama veya cevaplama yapılabiliyor.

Müzik dinlemek ve telefon gibi arama hariç her şeyi yapabiliyordu. iPhone pahalı iken onu ucuza alıp yıllarca kullanmıştım. Oyunlarda fena değildi o zaman.

Kafa Şutu diye eski tür bir oyun vardı hep onu oynardım ben o cihazda küçükken. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı