IPX41-D3 ses kartı tanımıyor

berk95

Femtopat
Daha fazla  
IPX41-D3 model bir anakartım var ve ne yaparsam yapayım bir türlü bu anakartın ses kartına Windows'a tanıtamadım.

IPX41-D3 model bir anakartım var ve ne yaparsam yapayım bir türlü bu anakartın ses kartına Windows'a tanıta.

IPX41-D3 model bir anakartım var ve ne yaparsam yapayım bir türlü bu anakartın ses kartına Windows'a tanıtamadım.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

@Recep Baltaş @Ali Güngör

yardım edin.

Son düzenleme:
Anakartınızın modeli çok eski, muhtemelen sürücü desteklenmiyordur yeni Windows altında. En son hangi Windows sürümüyle, hangi ses kartını, hangi port üzerinden bağlayarak kullandınız ve çalıştı?

Hiç hatırlamıyorum. Şimdi Windows 10 veya 7 de bu anakartın ses kartını çalıştırmanın bir yolu var mı? Bu arada bu anakart çok eski dediniz size özelliklerini söyleyeyim. Anakartım LGA 775 pin işlemci destekli bir anakart ve DDR 3 RAM destekli. Sizce çok eski kalıyor mu ses kartı tanınmayacak kadar eski kalıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…