Irc sitelerinde programsız radyo yayını nasıl yapılır?

İnternet tarayıcısı üzerinden kayıt olup, çalmak istediğimiz şarkıları yükleyip internet tarayıcısı üzerinden ırc sitelerine radyo yayını yapabileceğimiz siteler var mı?

İnternet tarayıcısı üzerinden kayıt olup, çalmak istediğimiz şarkıları yükleyip internet tarayıcısı üzerinden ırc sitelerine radyo yayını yapabileceğimiz siteler var mı?
Sanmıyorum. Ama ben bir aralar winamp ve bir site ile(adını hatırlamıyorum) kendi radyomu yapmıştım. İnternette "tutorial" tarzı videolar var.

Sanmıyorum. Ama ben bir aralar winamp ve bir site ile(adını hatırlamıyorum) kendi radyomu yapmıştım. İnternette "tutorial" tarzı videolar var.
Bizim bilgisayarda mikrofon algılanamıyor ve winamp gibi programlarda bile algılanmıyor ama internet tarayıcısında algılanıyor. Onun için sordum tarayıcı üzerinden radyo yayını yapılabilir mi diye.

Evet denedim ve çözemedim. Tarayıcı üzerinden Facebook ve Discord kullanırken sorun çıkmıyor. Tarayıcılar mikrofonu algılayabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…