Ironclaw Wireless alınır mı?

Bütçe
400 TL
Corsair Ironclaw RGB Wireless almayı düşünüyorum. Almalı mıyım? Kronik sorunu var mı?
Sensörü o fiyata iyi değil. Kablosuz takıntınız yok ise almayın. Sensörü 200 IPS 18K DPI'da kullanır isen 500 IPS'e çıkıyor. Dediğim gibi kablosuz takıntın yok ise HyperX markasının modellerine bakabilirsin. İlle kablosuz olsun diyorsan Rog Strix Carry Wireless olabilir bütçe artar ise Gladius II Wireless süper olur.

Sensörü o fiyata iyi değil. Kablosuz takıntınız yok ise almayın. Sensörü 200 IPS 18k DPI'da kullanır isen 500 IPS'e çıkıyor. Dediğim gibi kablosuz takıntın yok ise HyperX markasının modellerine bakabilirsin. İlle kablosuz olsun diyorsan ROG STRIX carry Wireless olabilir bütçe artar ise Gladius II Wireless süper olur.

Öncelikle yanıtınız için teşekkürler, ROG STRIX carry modeline baktım fakat küçük geldi. Gladius 2 hoşuma gitti fakat bütçenin altında bulabilirsem daha güzel olacak. Acaba Razer Basilisk X HyperSpeed hakkında bilginiz var mı?

Kablosuz olarak önerim. (Düzenli şekilde indirime giriyor, 379 TL gibi fiyata düşüyor.)

Öncelikle yanıtınız için teşekkürler, ROG STRIX carry modeline baktım fakat küçük geldi. Gladius 2 hoşuma gitti fakat bütçenin altında bulabilirsem daha güzel olacak. Acaba Razer Basilisk X HyperSpeed hakkında bilginiz var mı?
Basilisk X hakkında bir bilgi bulamadım doğrusu. Youtube'da videoları var onları izleyin içinize sinerse ona bakabilirsin beğenmez iseniz arkadaşın attığına veya Gladius 2'ye bakabilirsiniz.

Edit: Gördüğüm kadarıyla Basilisk X sensör ve pil ömrü açısından güzel gözüküyor hızlı şarj desteği olmasıda artısı. Sol el kullanmıyorsanız alınabilir fakat siz yinede bir YouTube incelemelerine bakın.

Son düzenleme:
@kuanbey biraz Gladius II'yi araştırdım dongle ile kullanıldığında 21 ms gecikme olduğunu gördüm. Ironclaw'da bu değer 9 ms. Acaba bu fark çok etki eder mi oynayışa?

Bu arada Basilisk X için kötü yorum ( uzun kullanım için ) yapan çok kişi gördüm dolayışıyla vazgeçtim.

Dosya Ekleri

• 9579827D-6D99-4A5B-8942-BA3F2DEFF9D6.jpeg
    9579827D-6D99-4A5B-8942-BA3F2DEFF9D6.jpeg
    29,9 KB · Görüntüleme: 36
  • 915A994E-DED8-47D5-9CAD-6494AFD06BA4.jpeg
    915A994E-DED8-47D5-9CAD-6494AFD06BA4.jpeg
    25,1 KB · Görüntüleme: 28
@kuanbey biraz Gladius II'yi araştırdım dongle ile kullanıldığında 21 ms gecikme olduğunu gördüm. Ironclaw'da bu değer 9 ms. Acaba bu fark çok etki eder mi oynayışa?

Bu arada Basilisk X için kötü yorum yapan çok kişi gördüm dolayışıyla vazgeçtim.
Hocam değerler milisaniye olarak olduğundan dolayı farkı hissetmezsiniz. Çok kafaya takılacak birşey değil doğrusu alınabilir sorun oluşturmaz.

Geri
Yukarı