İş için laptop önerisi

Bütçe
3000

GrabeN

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler dilerim.

Forumlarda gördüğüm kadarıyla iş için alınan Gaming laptoplar konuşulmuş ki akıllıca olan da bu sonuçta Gaming olan bir şey rahatlıkla her şeyi yapabilir zaten. Fakat açıkçası benim Gaming alacak bütçem yok. (Bütçe 3, 000₺).

Laptoptan istediklerim:
Photoshop.
Illustrator.
Google da araştırma.
Ve en önemlisi donup kasmaması.
Isınıp ısınmaması çok önemli değil.

Böyle bir laptop önerisi yapabilir misiniz?
Tabii bu bütçeye böyle bir laptop bulunabilirse :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi günler dilerim.

Forumlarda gördüğüm kadarıyla iş için alınan Gaming laptoplar konuşulmuş ki akıllıca olan da bu sonuçta Gaming olan bir şey rahatlıkla her şeyi yapabilir zaten. Fakat açıkçası benim Gaming alacak bütçem yok. (Bütçe 3, 000₺).

Laptoptan istediklerim:
Photoshop.
Illustrator.
Google da araştırma.
Ve en önemlisi donup kasmaması.
Isınıp ısınmaması çok önemli değil.

Böyle bir laptop önerisi yapabilir misiniz?
Tabii bu bütçeye böyle bir laptop bulunabilirse :D
Hocam normalde laptop isteyen kimseye masaüstü önermem ama 3 Bin liraya donmayan bir bilgisayar bile çok zor. :( Bu bütçeye masaüstü toplayabilirsiniz normalde hiç önermem laptop istetenlere kızgın atmayın. Bu bütçede https://www.hepsiburada.com/lenovo-...EJF?magaza=Kuantum&url_src=and-product-detail bu olabilir belki daha iyisi varsa öneri gelecektir zaten. İkinci el bakarsanız da bulunabilir.

Hocam normalde laptop isteyen kimseye masaüstü önermem ama 3 Bin liraya donmayan bir bilgisayar bile çok zor. :( Bu bütçeye masaüstü toplayabilirsiniz normalde hiç önermem laptop istetenlere kızgın atmayın. Bu bütçede https://www.hepsiburada.com/lenovo-...EJF?magaza=Kuantum&url_src=and-product-detail bu olabilir belki daha iyisi varsa öneri gelecektir zaten. İkinci el bakarsanız da bulunabilir.
Evet masaüstü çok daha mantıklı bir seçim tabii ki ama taşınabilir olması lazım o yüzden laptop istiyorum. Teşekkürler :)
Ryzen APU laptoplar indirim ile sizin bütçenize gelebiliyor sıfır olarak.
Teşekkürler bakacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı