İş ilanı e-postası nedir?

Berat 00000

Picopat
Daha fazla  
Söyle bir mail geldi birkaç gün önce, benim bir YouTube kanalım var 42000 aboneli bunun dolandırıcı olma ihtimali var mı?

Hello.
My name is lana, ı am the official representative of levi's clothing Brand.

Maybe you heard about our Company? We are looking for New partners and would like to work with you and your channel. We want to invite you to advertise our product on your channel.

When we think of a stylish wardrobe, levis immediately comes to mind. And it's no wonder! The levis Brand offers everything you need to achieve a classic or modern look that will last you for years. In our Collection, you'll find high-quality products that range from classic models to modern interpretations. Don't hesitate any longer - Update your wardrobe today with levis!

If you could reply to this message, we'll be happy to send you our contract right away.

Türkçesi buna cevriden baktım.

Merhaba.
Benim adım lana, levi's giyim markasının resmi temsilcisiyim.

Belki şirketimizi duymuşsundur? Yeni ortaklar arıyoruz ve sizinle ve kanalınızla çalışmak istiyoruz. Sizi kanalınızda ürünümüzün reklamını

Şık bir gardırop düşündüğümüzde aklımıza hemen levis geliyor. Ve bu hiç de şaşırtıcı değil! Levis markası, klasik ya da modern bir görünüme kavuşmanız için ihtiyacınız olan her şeyi size yıllarca sunuyor. Koleksiyonumuzda klasik modellerden modern yorumlara uzanan yüksek kaliteli ürünler bulacaksınız. Artık tereddüt etmeyin - gardırobunuzu bugün levis ile güncelleyin!

Bu mesaja cevap verirseniz, size sözleşmemizi hemen göndermekten memnuniyet duyarız.

Geri
Yukarı