İşe Yarar Hafif Virüs Programı Önerisi

DeğişikKız

Decapat
Aslında bu tür programlara bulaşmazdım ancak son zamanlarda bilgisayarın uyarı vermesi beni şüphelendirdi. Ne olur ne olmaz diye arkada çalışan işlemci sömürmeyen bir virüs tavsiyeniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bu tür programlara bulaşmazdım ancak son zamanlarda bilgisayarın uyarı vermesi beni şüphelendirdi. Ne olur ne olmaz diye arkada çalışan işlemci sömürmeyen bir virüs tavsiyeniz var mıdır?
Kaspersky Free kullanabilirsin.

İmzanıza göre sisteminiz oldukça iyi.
✅ [İşlemci: AMD Ryzen ™ 7 2700X 3.7GHz] [Ekran Kartı: RTX2070 8GB] ✅
✅ [RAM: 16GB Tek Slot] [Kapasite: 3TB HDD + 256GB SSD] ✅
✅ [Monitör: AOC "27" G2790PX 144Hz] * [KOLTUK: Mutfak Sandalyesi] ✅

Kaspersky Internet Security kullanabilirsiniz. Güçlü olmayan sistemleri yorabilir ama sizin sistemi yormaz; işlemcinizin yeni ve güçlü olması, bir de SSD'nizin bulunmasından dolayı sıkıntı yaşamazsınız.

Kaspersky indirip bilgisayarı kapsamlı bir tarama yapınız. İşiniz bittikten sonra silmenizi tavsiye ediyorum. Virüs programları yerine Windows Defender kullanın bence. Çünkü virüs programları siz oyun falan oynarken arkada indirme, güncelleme yapıp canınızı sıkabiliyorlar.

360 Total Security veya Avira, 360 sistemi çok yormaz, fena değildir. Avira sağlamcıdır fakat sistemi biraz yorar. SSD mevcutsa bir sorun yaratmaz.

Korsan yazılım/oyun kullanıyorsan uyarıların gelmesi normal. Bilgisayarında korsan bir şey bulundurmazsan Defender yeterlidir. Bir tek trainer kullanırken uyarı alıyorum, o da 1000 yılda 1 kullanmam gerekirse onun dışında uyarı almıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı