İshale ne iyi gelir?

Kesinlikle 15-20dk geçirecek kahve ve limon ikilisi Türk kahvesini bir kaşığa alıp üstüne birazcık limon damlatin sonra yiyin üstüne birazcık şu için bekleyin geciriyor kesinlikle uzun süre denendi onaylandı:)

Reis elma ve onu denedim elmanın kabuğunu soydum yedim sonra o karışımı yaptım 3.kaşıktan sonra kusucaktım :) sonuç olarak daha yazdığım akşam düzeldim teşekkürler.

Tozdan kastınız ne anlamadım ama benim demek istediğim bildiğiniz suda kaynattığınız siyah çay yapraklarını yoğurdun içine atıyorsunuz. Üstüne bir de arkadaşın dediği kahve limon karışımını da yaparsanız kökten çözüm.

Teşekkür ederim çözdümmm :)

Konuyu hortlatıyorum ama ishal olan gelip forumlarda tedavi arkadaşlara tek ama tek önerim olacak patatesmiş muzmuş elmaymış hepsini bırakın sadece ve sadece.

Küçük bir kaseye yarım limon sıkın veya limon suyu sıkın.
2 tatlı kaşığı Türk kahvesi direkt üzerine ve 10 dakika karıştırın macun gibi kıvam alacak ortadan bölün sabah 1 akşam 1 yiyin yarın ishaliniz devam ederse gelin beni linçleyin :D bu kadar etkili bir yöntem ve ilaç hayatımda boyunca görmedim ve görmem 8 gün ishalle savaştım ilaç içtim haşlanmış her şey yedim geçmek bilmiyordu o yöntemle sadece 2 saat içinde ishal ağrıları durdu 8 saat sonra tuvaletimi yapınca katı çıktı 2-3 hafta geçti üzerinden o dönemin ve daha mide ağrısı ishal bağırsak sorunu yaşamadım direkt kesen tek doğru tarif budur ezcacı arkadaş verdi bana bu tarifi ilaç alırken ilaç alma bunu yap dedi ve cidden kendisine sonsuz teşekkür.

Geri
Yukarı