Isınan laptop fana zarar verir mi?

Neyse. Konumuza dönelim. PC 100 çıktığında kendini kapatır ve bakım yaptığına göre bu derecelere çıkma ihitimali çok düşük. Benim fan erimediyse 100de seninki de erimeyecektir :)

Dostum hala teknik servisin yaptığı işi savunuyorsun ama kurtarmıyor o dediğin şeyler verdikleri fiyatı.

Hâlâ anlamıyosunuz arkadaşlar, diyorum ki onun ustalıgı var ve sipariş verdileryabancı ülkeden. Şarj verdiler bana ve bakımlı bunun ustalıgı 500 TL civarı diyelim buna.
Arkadaşlar biliyorum, evet pahalı ama diğer bilgisayarcılara götürsem parçaları çalarlar dandik bir şey takarlardı. Mesela ben gittim bizim mahalledeki tamirciye adam dedi, format atcaz dedi. Fan hızlı attıyor kapanıyor, adamın dediğine bak, o yüzden ben götürmedi mahalledekilere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hâlâ anlamıyosunuz arkadaşlar, diyorum ki onun ustalıgı var ve sipariş verdileryabancı ülkeden. Şarj verdiler bana ve bakımlı bunun ustalıgı 500 TL civarı diyelim buna.
Arkadaşlar biliyorum, evet pahalı ama diğer bilgisayarcılara götürsem parçaları çalarlar dandik bir şey takarlardı. Mesela ben gittim bizim mahalledeki tamirciye adam dedi, format atcaz dedi. Fan hızlı attıyor kapanıyor, adamın dediğine bak, o yüzden ben götürmedi mahalledekilere.
Yunus, öncelikle alınan ücret gerçekten çok. O konu hakkında yazı yazmayacağım. Kullandığın sistemin işlemcisi U serisi olduğu için böyle güç isteyen oyun gibi işlemlerde aşırı ısınır. Elindeki cihaz oyun oynamaya uygun bir cihaz değil. Bundan dolayı ısınma sorunu yaşıyorsun. Fan aşırı bir sıcaklık olmadığı sürece erimez merak etme.

Bu arada onu raporladığım için cevap yazamayabilir.
Troll emojisi olsa da atsam.
Hâlâ anlamıyorsunuz arkadaşlar, diyorum ki onun ustalığı var ve sipariş verdiler yabancı ülkeden. Şarj verdiler bana ve bakımlı bunun ustalığı 500 TL civarı diyelim buna.
Arkadaşlar biliyorum, evet pahalı ama diğer bilgisayarcılara götürsem parçaları çalarlar dandik bir şey takarlardı. Mesela ben gittim bizim mahalledeki tamirciye adam dedi, format atacağız dedi. Fan hızlı artıyor kapanıyor, adamın dediğine bak, o yüzden ben götürmedim mahalledekilere.
Şarj vermek dediğiniz şey şarj aleti vermek gibi bir şey ise 500 TL az bile. onun dışında fan değiştirmek ustalık isteyen bir iş olsa herkese 'usta!' diye seslenirdik. @YasarPK arkadaşın dediği gibi, bana 100 TL verseniz aynı şeyleri yaparım. 40-50 TL'de cebime atarım. Fanı yabancı ülkeden sipariş ettiler, yanlış anlamadım değil mi? Öyle olsa bile maks 200 TL (Bu kadar olmaz da hadi maks diyelim) U serisi işlemciler oyun oynamak için değildir, ısının bir bölümü bunun yüzündendir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı