İşlemci boşta 80 derece

Termal macunun dandik olabilir bilgisayarcıdan 20 tl ye mi aldın yoksa kaliteli bir macun mu?
işlemcinin içinden çıkanı sürdüm esnaf lokantasındaki verilen tuz paketi gibi koymuşlar içine :d

Büyük ihtimal soğutucu işlemciye tam temas etmiyor.
Özel değilse işlemcinizi paylaşır mısın
@canerkanali fan kablosu takılı mı kontrol edin.
takılı kablo

İnsanlık hali fanın üstündeki montajda önce çıkarın yazan sticker i falan çıkarmamış olabilir misiniz?
çıkardım onları ama fanı zor takabildim hasar görmüş olabilir mi acaba

İşlemci modeli nedir? Boşta dediğiniz zaman görev yöneticisinde neler açık? SS olarak atarsanız çok iyi olur.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2023-03-18 134206.png
    Ek Açıklama 2023-03-18 134206.png
    45,8 KB · Görüntüleme: 37
işlemcinin içinden çıkanı sürdüm esnaf lokantasındaki verilen tuz paketi gibi koymuşlar içine :d

çıkardım onları ama fanı zor takabildim hasar görmüş olabilir mi acaba
İşlemci kullanımı yüksek değil. Ya termal macununuz kötü yada fanlar yetersiz.

Bende aynı sorundan yakınıyordum. Daha sonra işlemciden kaynaklı zannediyordum, sıvı soğutucumun pompası bozulmuş. Belki aynı durum sizde olmuş olabilir. Arkadaşınızdan rica edip, soğutucusunu denemek için ödünç alabilirsiniz. Bu sayede bozuk olup olmadığını anlayabilirsiniz soğutucunuzun.

Bende aynı sorundan yakınıyordum. Daha sonra işlemciden kaynaklı zannediyordum, sıvı soğutucumun pompası bozulmuş. Belki aynı durum sizde olmuş olabilir. Arkadaşınızdan rica edip, soğutucusunu denemek için ödünç alabilirsiniz. Bu sayede bozuk olup olmadığını anlayabilirsiniz soğutucunuzun.
sorun macunda ve işlemci fanındaymış yeni bir fan ile çözdüm sorunu

Yeni konular

Geri
Yukarı