İşlemci kargolama nasıl yapılmalı?

oyuncuberke

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci değiştirdim eski işlemcimi satıyorum. Maalesef kutusu yok. Ben de zarar görmesin diye 1-2 kat pamuğa sardım işlemciyi ama baskı uygulamadım yani tamamıyla sarma değil de içine koydum bir baskı uygulamıyor pamuklar. Sadece zarar, darbe görmesin sarsılmasın diye koydum. Onu da aldım pıt pıt patlattığımız poşetler vardır hani onun içine koydum. Onu da aldım bir kutunun içine koydum sarsılmayacak şekilde. Pinler bir zarar görür mü pamuktan dolayı?

"Paramgüvende" gibi bir sistemle sakın satma aynı işlemciyi hasarlısıyla değiştirip bile yollayanlar oluyor. İşi bilen satarken seri numarasını kayıt altına alıyor buna dikkat et. Eğer küçük bir şehirde yaşamıyorsan elden satış yapman senin için daha garanti olacaktır.

"Paramgüvende" gibi bir sistemle sakın satma aynı işlemciyi hasarlısıyla değiştirip bile yollayanlar oluyor. İşi bilen satarken seri numarasını kayıt altına alıyor buna dikkat et. Eğer küçük bir şehirde yaşamıyorsan elden satış yapman senin için daha garanti olacaktır.
Benim işlemciyi aldı yerine bozuk yolladı geri diyelim nasıl anlayacağım ben bunu? Bir yolu yok mu?

İşlemci üstünde seri numarası var onunla anlıyorsun ama bunun videosunu mu çekmen lazım paketlerken falan onu bilmiyorum. Sadece satıcı için sorunlu bir yöntem olduğunu biliyorum.

Geri
Yukarı