İşlemci macunundan dolayı performans düşüşü olur mu?

ReptiliaN

Decapat
Şükret ben 1 TL'ye ufak bir şırınga macun aldım 3 senedir kullanıyorum yeni bitti.
Snowman M200 sessiz mi diye başlık açıyorum. Değiştiriliyor adı.
Ses sorunu çözüldü yeni Snowman M200 fan ile. Oldukça sessiz çalışıyor. Teşekkür ederim yardımlarınız için. Görüntüsüde çok şık. Boşda 25-28 derece arası geziyor içinde gelenEki Görüntüle 765871 macun ile. Yükte ise 40 dereceyi geçmedi.

Konuyu hortlatıyorum ama bende de aynı işlemci fanı var ve bazı oyunlarda 80-84 dere alıyorum Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve The Forest. Fanın macunundan kaynaklı olabilir mi?
( Valorant'da 63-64 derece )

Son düzenleyen: Moderatör:
Macununuz ömrünü tamamladıysa ve bu sebeple işlemci ısınıyor ise işlemci daha fazla ısınmamak için performansını düşürebilir. Bu yüzden de işlemciden tam verim alamayabilirsiniz.

Macununuz ömrünü tamamladıysa ve bu sebeple işlemci ısınıyor ise işlemci daha fazla ısınmamak için performansını düşürebilir. Bu yüzden de işlemciden tam verim alamayabilirsiniz.
pc alalı 6-7 ay olmuştur denicem değiştirmeyi
Sıcaklık değerleri nasıl? Kasanın diğer fanlarında yüksek oranda toz veya kir var mı hocam? Hava akışı bozulmuş olabilir. Ya da ucuz bir macun kullanıldı ise zamanla kurumuş olabilir.
sıcaklık değerleri normal cs valo gibi oyunlarda 63-65 derece oluyor gta 5 witcher 3 gibi oyunlarda maks 75 oluyor sabit fanla beraber macunu değiştiricem zaten amdnın kendi fanı vardı

Yeni konular

Geri
Yukarı