İşlemci soğutucu ve termal macun önerisi

Kkaraca1807

Hectopat
Daha fazla  
Ucuz (300 TL altı) ama kule tipi olmayan ARGB güzel gözüken bir işlemci soğutucu önerebilir misiniz? İşlemcim R5 3600 darboğazı azaltmak için OC yapacağım.
Ve 50 TL civarı 1 ya da 2 kez kullanımlık termal macun da önerir misiniz?

OC yapacağım diyorsun 3600 için kule tipi daha iyi olur.
Bunu öneririm içinden güzel ve kaliteli bir termal macun da çıkıyor.
RGB şart diyorsan buna bakabilirsin:

Daha bir kaç hafta kendi aldığım soğutucu ve termal macunu önerebilirim, yorumlara bakarak aldım ki bence harikalar hem de fiyat performans ürünleri.

Termal macun bir iki kullanımlık demişsin ama bunu herhalde tüm ömrümce kullansam bitiremem.

Gerçi kule tipi olmasın demişsin ama bununla sıcaklıkta epey fark etti.

O termal macunu ömürlük kullanırsın ama aşırı kalitesiz hocam.
açıkçası ilk defa termal macun uygulaması yaptım ve yorumlara bakıp aldım, evet belki ucuz olabilir ama iyi kullanıcı yorumları vardı ve sıcaklık değerlerinde ciddi azalmalar sağlıyor.
zaten sistemdeki termal macunun markasını da bilmiyorum 2016yılında EXA bilgisayarda uygulanmış, pc toplanırken çok kaliteli bir şey kullanacaklarını sanmam. 2021e kadar iyi durmuş, belki de durmaya devam ederdi de benim pc deki bir sorunu işlemci stock fanına mal etmem sebebiyle gereksiz maliyet yaratarak değiştirmemle gitti :)
sorunda bios ayarlarındanmış :)

Bu termal macundan iyi performans aldığınıza emin misiniz? Şimdi düşünüyorum bundan daha kötü bir termal macun kullanırken buna geçip sıcaklık düşüşü elde etmişsinizdir belki diye ama bundan daha kötüsü olmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Şimdi düşünüyorum bundan daha kötü bir termal macun kullanırken buna geçip sıcaklık düşüşü elde etmişsinizdir belki
istemdeki termal macunun markasını da bilmiyorum 2016yılında EXA bilgisayarda uygulanmış, pc toplanırken çok kaliteli bir şey kullanacaklarını sanmam. 2021e kadar iyi durmuş, belki de durmaya devam ederdi de benim pc deki bir sorunu işlemci stock fanına mal etmem sebebiyle gereksiz maliyet yaratarak değiştirmemle gitti :)
sorunda bios ayarlarındanmış :)
:)
Sonuçta üreticisi yada satıcısı da değilim :) kullanıcısıyım ve bir ürünü alırken özellikle bilmediğim bir şeyse kullanıcı yorumlarına bakıyorum, burada da çoğunluk iyi demişti.
termal.png

ben şu anlık bir sorunla karşılaşmadım umarım karşılaşmam.

Son düzenleme:
Ucuz (300 TL altı) ama kule tipi olmayan ARGB güzel gözüken bir işlemci soğutucu önerebilir misiniz? İşlemcim R5 3600 darboğazı azaltmak için OC yapacağım.
Ve 50 TL civarı 1 ya da 2 kez kullanımlık termal macun da önerir misiniz?

Bütçe 600TL'ye cıktı arkadaşlar ama RGB çok önemli hatta kasam ve diger parçalar ilr senkron çalışmasını istiyorum kasam Gamepower warcry.
MSI Mystic Light ile sorunsuz çalışabilen bir şey öneriniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı