İşlemci termal macunsuz kullanılır mı?

e7200 sistemde undervolt yaparak LoL oynamışlığım vardır macunsuz sistemde
UV yapın anakart üzerinden, sistem yüklenince kapatırsınız zaten.
Fanları da en yüksek hıza alın.

İşlemciyi yakmak istiyorsan macunsuz kullanabilirsin.

Abartma istersen. Kolay kolay yakmazsın işlemciyi eskidendi o. Kendini korumaya alıp kapanır. Sürekli sürekli o şekil zorlarsan ömrünü yersin. BIOS'a kadar girebilir fazla uzunca takılmamak kaydıyla.

Soğutucu üstünde kurumuş macun biraz da olsa var. Dediğim gibi işlemci bozuk. Sadece sisteme giriş yapacağım.

Soğutucu üstünde kurumuş macun biraz da olsa var. Dediğim gibi işlemci bozuk. Sadece sisteme giriş yapacağım.
Çalışıp çalışmadığına bakmakta sorun olacağını sanmam. Soğutucuyu üstüne koyun ne olur ne olmaz. Hiç yoktan iyi olur.

Eğer masaüstünde duracaksan en az 10-15 dakika çalışır maksimum ısı limitine gelirse kapanır. Eğer kule tipi ağır bir soğutucun varsa işlemcinin üzerine iyi baskı yapacağından kapanmadan kullanırsın. Ben i5 9400f işlemcimi arctic 34 ile fansız bile kullandım.

Ben de o soğutucuyu almayı planlıyorum. Memnun musun?
Fiyatını hallediyor mu?

Fazlasıyla hakediyor ama güncel fiyatı nedir bilmiyorum ben 2 yıl önce 300'e almıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…