İşlemci ve TPM 2.0 desteklemeyen bilgisayarlara Windows 11 kurmak mümkün olacak mı?

Ecmel

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Front-End Developer
ISO'lar üzerinde değişiklik yapılırsa bu mümkün olacak mı?

Eğer mümkünse @Recep Baltaş bu ISO'ları Sosyal'de yayınlar mısınız?

Tamamen nihai sürüm çıktığında TPM sınırlaması kaldırılacaktır diye tahmin ediyorum.

Yanlış bilgi
Evet Windows 10'un ISO dosyasından appraiserres.dll'i Windows 11'in ISO dosyasına kopyaladığınızda TPM 2.0 olmadan kurabilirsiniz.

Evet Windows 10'un ISO dosyasından appraiserres.dll'i Windows 11'in ISO dosyasına kopyaladığınızda TPM 2.0 olmadan kurabilirsiniz.
Peki işlemci desteği olmadan ISO'ları değiştirirsek bu mümkün olur mu?
@261538 Hocam bu konuda sizin de bilginiz olabilir, etiketledim o yüzden.

Son düzenleme:
Peki işlemci desteği olmadan ISO'ları değiştirirsek bu mümkün olur mu?
Evet işlemcinizde TPM 2.0 olmasa da o söylediğim dosyayı Windows 10'daki ile değiştirerek hiç bir sorun çıkmadan yükleyebilirsiniz. Ben öyle yükledim. Şu anda Windows 11 kullanıyorum.

Edit: Merak ettiyseniz, o dosya mevcut ISO dosyasının kurulabilmesi için gerekli şartları içerir.

Evet işlemciniz de TPM 2.0 olmasa da o söylediğim dosyayı Windows 10'daki ile değiştirerek hiç bir sorun çıkmadan yükleyebilirsiniz. Ben öyle yükledim. Şu anda Windows 11 kullanıyorum.
Teşekkür ederim, tam sürüm içinde böyle bir ISO çıkacaktır diye düşünüyorum.

Şu an geliştirme sürümü var ve bunun üzerinden yorum yapılabilir, resmi sürüm ile ne olur bilemeyiz.

Şu an geliştirme sürümü var ve bunun üzerinden yorum yapılabilir, resmi sürüm ile ne olur bilemeyiz.
Peki böyle bir şey mümkün olabilir mi? ISO dosyasını yamalarsak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…