İşlemcinin yarısı nasıl ekran kartı yapılır?

erglmz

Hectopat
Daha fazla  
Ben çok eskiden ekran kartım arzalandıgında işlemcinin yarısını kullanarak ekran kartına ceviriyordum. Ve bazı oyunlardaki ekran kartı yok hatası gidiyordu. Fakat şimdi nasıl yapıldıgını unuttum. Bilen biri bana yazabilir mi?

Biraz daha açabilir misiniz? Hiçbir şey anlamadım.

Hocam işlemcinin yarısını ekran kartı yapsan yerinde duramazsın şaka bir yana içinde Intel HD veya AMD ise içinde gömülü HD 4850 falan vardır ondan öyledir.
Arkadaş bana göre dahili GPU'dan bahsediyor, bu arada VRAM işlemciden verilmez RAM'den verilir.

İşlemciyi ekran kartına çevirmek diye bir şey yok. İşlemci ekran kartının yaptığı işi yapamaz. Dahili GPU'dan falan bahsediyorsunuz sanırım.
evet ondan bazı sitelerden driverler indiriyorum onlar yapıoldu tam hatırlamıyorum

Eskiden kullandığınız işlemcinin modeli neydi? Muhtemelen dahili grafik birimine sahip bir işlemciydi.

Intel G41 Express chipset yazıp internetten bir siteden bir şeyler indirip yapıyordum sanal ekran kartı oluyordu herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…