İşlemcisiz BIOS güncelleme

Daha fazla  
Evet uyumsuz anakart ve işlemci aldım.
Asrock AB350M-HDV anakarta Ryzen 1500X takmaya calistim fakat anakart BIOS sürümü 1.2 çıktı.
En az 2.0 sürümü istiyormuş fakat elimde başka işlemci yok. BIOS Update nasıl yapacağım?

Asus'un "USB BİOS Flash Back", teknolojisine benzer bir teknoloji varsa, BİOS dosyalarını indirip USB atarak, akabinde güncelleyebilirsin. Eğer yok ise, kartı servise gönder. BİOS güncellemesi yapılmasını iste.

Merhaba. Elimde MSI B350 Gaming Plus anakart bulunmakta. Şimdi ben Ryzen 3 2200G bir işlemci almayı düşünüyorum. Sorum şu, anakartımda M-Flash özelliği var. Ben bu özellik sayesinde işlemci olmadan USB bellek ile anakartımın BIOS sürümünü yükseltebilir miyim ?
Teşekkürler :)

Ben bu özellik sayesinde işlemci olmadan USB bellek ile anakartımın BIOS sürümünü yükseltebilir miyim ?
Hayır, Mflash BIOS'a girebildiğinde güncelleme işine yarar. Dediğin özellik anakartında da bulunmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı