İşletim sistemi kurarken indirmeler ve masaüstündeki dosya, resimler silindi

BlackVcard

Hectopat
Merhaba, bilgisayarı Windows 7'den 10'a yükseltirken hiçbir dosyayı biçimlendirmedim ve silmedim fakat buna rağmen masaüstündeki dosyalar, resimler ve karşıdan yüklenmeler (indirmeler) kısmındaki bütün dosyalar yerlerinde yok. Bu dosyaları nasıl geri getirebilirim? İçlerinde önemli resimlerimde vardı ve bir şekilde bu dosyaları geri getirmem gerekiyor, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Yükseltme seçeneği işe yaramadığı için özel olan şıkkı seçmiştim ve anladığım kadarıyla indirilenler ve kullanıcıları silmiş olan hamle bu olmuş oldu. Bunun bir geri dönüşü var mıdır? Halihazırda dosya kurtarma ile denesem de bazı resim ve önemli dosyaları kurtaramadım.

1669253574577.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım hiç bir şey silmediğim için bugün bilgisayarı açtığımda unuttuğum ve sonradan gördüğümde hatırladığım detaydan bahsediyim. Windows 7 işletim sistemine erişebiliyordum aynı zamanda Windows 10 işletim sistemine de geçiş yapma izni sağlıyor başlangıçta bu sayede sorunumu çözdüm. İlgilendiğiniz ve desteğiniz içinde ikinize teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı