İşletim sistemi olan bir slayta neler yazılabilir?

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Gençler üniversiteden bir ödevim var, slayt yapmam lazım ve 25 slayt olması lazım. 18 slayt yaptım fakat artık aklıma konu gelmiyor. Tüm işletim sistemlerini yazdım, işletim sistemi nedir ne değildir her şeyi yazdım fakat başka konu gelmiyor. Siz ne tavsiye edersiniz? Ne yazabilirim sizce?

Kamu yönetimi ile işletim sistemlerinin alakası ne? Bu bölüm "Vali/kaymakam olacağım." diyenlerin bölümü değil mi?

Daha teknik bir bölümdür diye düşünmüştüm. Yüzeysel anlatmanın dışında yapılacak şeyler pek mantıklı olmaz. Siz ne biliyorsanız onu anlatın bence.

Fazla bilgi için üniversitelerin işletim sistemleri dersleri slaytlarına bakabilirsiniz ama çok teknik kısma girer o.

Kamu yönetimi ile işletim sistemlerinin alakası ne? Bu bölüm "Vali/kaymakam olacağım." diyenlerin bölümü değil mi?

Daha teknik bir bölümdür diye düşünmüştüm. Yüzeysel anlatmanın dışında yapılacak şeyler pek mantıklı olmaz. Siz ne biliyorsanız onu anlatın bence.

Fazla bilgi için üniversitelerin işletim sistemleri dersleri slaytlarına bakabilirsiniz ama çok teknik kısma girer o.
Hiç bilmiyorum ya, okuduğum bölüm kaymakamlık valilik dışında her dersi veriyor.

Geri
Yukarı