İsmail YK - Bombabomba.com

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de ülkemizin değişik müziklerini paylaşacağım. Sevmeyen sevmez benim sorunum değil, fikirlerinize saygım sonsuz.

Son düzenleme:
İnsanlarla ne alıp veremediğiniz var? İsteyen istediğini paylaşabilir, burası herkese açık bir forum. Beğenmiyorsanız konuyu görmezden gelirsiniz, olur biter.
Benim onlarla bir alıp veremediğim yok, sadece herkes o tarz müzikler paylaşıyor, ülkemizin değişik müzikleri paylaşılmadığı için ben de böyle bir konu açmaya karar verdim. Onlar istediğini dinler, benim için bir sorun teşkil etmiyor.

Benim onlarla bir alıp veremediğim yok, sadece herkes o tarz müzikler paylaşıyor, ülkemizin değişik müzikleri paylaşılmadığı için ben de böyle bir konu açmaya karar verdim. Onlar istediğini dinler, benim için bir sorun teşkil etmiyor.
K-pop paylaşan 1 kişi var şu an, o da forumda en ağırından bir linç yiyor zaten.
Bu konuyu açmanız ve üstüne "...paylaşanlara inat..." demeniz linçe katkı sağlıyor.

K-pop paylaşan 1 kişi var şu an, o da forumda en ağırından bir linç yiyor zaten.
Bu konuyu açmanız ve üstüne "...paylaşanlara inat..." demeniz linçe katkı sağlıyor.
Ben burada arkadaşı linçlemeye çalışmıyorum, eğer yanlış anlaşılıyorsa kusura bakmayın, cümleyi düzenledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı