ISO yüklerken mavi ekran hatası

Marcellus33

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ornitorenks Windows 10 20H2 performans surumunu kurdum ancak kurulum sonrasi mavi ekran yedim ve ekte biraktigim resimde yazılanlar yazdı. Yeni ISO kuracağım ama hiçbir şekilde klavyeye tıklayamıyorum 2 ayri klavyede denedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230125_214801.jpg
    IMG_20230125_214801.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Önyükleme Yapılandırma Verileri bozuk, bu nedenle Windows kendini başlatamıyor. Modlanmış Windows imajlarının stabilitesi ve güvenirliliği doğrulanmadığı için bu konuda kesin bir kanıya varmak zor. Orijinal imajı diske yazdırıp temiz kurulum yapın. Eğer sorun devam ederse çözüm arayışına girebiliriz.

Arkadaşlar konu mesajındada belirttim, o ekranda klavye kullanamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Sistemi açabiliyorsan dosyaları yollla. Açamıyorsan onarım dene.
Önyükleme Yapılandırma Verileri bozuk, bu nedenle Windows kendini başlatamıyor. Modlanmış Windows imajlarının stabilitesi ve güvenirliliği doğrulanmadığı için bu konuda kesin bir kanıya varmak zor. Orijinal imajı diske yazdırıp temiz kurulum yapın. Eğer sorun devam ederse çözüm arayışına girebiliriz.
Arkadaşlar konu mesajındada belirttim, o ekranda klavye kullanamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı