İstanbul Anadolu yakasında güvenilir telefoncu önerisi

ArdaSonmez

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz güvenilir telefoncu var mıdır? Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik taraflarında olursa iyi olur. Anadolu yakasının üst tarafları olmasın, kıyı tarafları yani.

Arkadaşlar merhaba. İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz güvenilir telefoncu var mıdır? Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik taraflarında olursa iyi olur. Anadolu yakasının üst tarafları olmasın, kıyı tarafları yani.

Alışveriş yaptığım Çarşı iletişim, Cep dünyası kadıköy, Enes iletişim(üçü de kadıköyde), Erdem iletişim ve Furkan iletişim (ikisi de ümraniyede) var. Sorun yaşamadım hiçbiriyle. Tabii alacağınız şeyi de iyi bilmek lazım. Doğubanktan da bir mağazadan uyguna 120W kutu çıkması şarj aleti almıştım geçenlerde. Mağaza adını hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
Alışveriş yaptığım Çarşı iletişim, Cep dünyası kadıköy, Enes iletişim, Turan GSM, Erdem iletişim ve Furkan iletişim (aynı mağaza) var. Sorun yaşamadım hiçbiriyle. Tabii alacağınız şeyi de iyi bilmek lazım.

Hepsinin ismini çokça gördüm sahibindende. Bu mağazalardan özellikle önerebileceğiniz bir mağaza var mı?

Hepsinin ismini çokça gördüm sahibindende. Bu mağazalardan özellikle önerebileceğiniz bir mağaza var mı?

Özellikle önerebileceğim bir mağaza yok. Kimseye de öyle pek güvenmem zaten. Ben sorun yaşamadım sadece bunlarla. Aldığım cihazlarda bir problem olmadı. Ben de genelde alacağım cihazları sahibinden sitesinden bulduğum ilanlarla alırım. O yüzden görmüşsünüzdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı