İstanbul Bit Pazarları Nerede?

Millerogness

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kamu Sektörü
Arkadaşlar merhaba. İstanbul'da elektronik ürünleri satan bit pazarları nereleri? Hiç gitmemiş birine ne gibi önerileriniz var, nelere dikkat etmemiz gerekli güvenlik açısından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oradaki her şey şans işi ama tabi az çok anlamak lazım bu işten. Gidip de 10 yıl öncesinin işlemcisine tonlarca para vermeden almalısın ki bütçeyi sarsmasın. Benim bildiğim Anadolu yakasında Hasanpaşa pazarında cuma günleri kurulan Bit pazarı var.
...
...
Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu453535.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de eldiven takmanızi öneririm ürünleri incelerken. Malum mikrop yuvasi, hastalık falan bulaşır.
Her seferinde niyetlenip bir türlü yapmadığım bir şey. :) Göztepe'de tuvalet vardı pis de olsa elimi hafiften yıkayıp çıkabiliyordum. Ama Hasanpaşa'ya ilk defa gittim gezmedim etrafı tam. Mecburen pet şişe su alıp öyle yıkadık ellerimizi. Elleri kesinlikle yüze göze sürmemek lazım oradayken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı