İstanbul/Esenler/Tuna Mahallesi'ne TurkNet GigaFiber Gelecek mi?

ismailaygn

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, İstanbul/Esenler/Tuna Mahallesi/728. Sokakda ikametgah etmekteyim, 5 senedir TurkNet kullanıyorum. Konuyu açmamdaki amaç Tuna Mahallesi'nin de TurkNet'in GigaFiber planlama içerisinde olduğunu duydum, 728 Sokağı için de geçerli mi ve ne zaman gelir?
@TurkNet Destek Tutku

Son düzenleme:
Merhabalar İsmail Bey Kontrol ettiğimde sormuş olduğunuz bölge şu anda planlanan sahalar içerisinde bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki net bir tarih veremiyorum

Merhabalar İsmail Bey Kontrol ettiğimde sormuş olduğunuz bölge şu anda planlanan sahalar içerisinde bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki net bir tarih veremiyorum
Anladım peki çalışmalar başlamış mi yoksa şu anlık sadece planlanan saha içinde mi ?

Merhaba tuna mahalesindeyim binamıza kutu ve kablolar cekildi dış ana kutularda konuldu bende ozelden size adres ve abone no atsam proje ekibinden bilgi alabilirmisiniz aktiflesme suresi icin ?

Merhaba tuna mahalesindeyim binamıza kutu ve kablolar cekildi dış ana kutularda konuldu bende ozelden size adres ve abone no atsam proje ekibinden bilgi alabilirmisiniz aktiflesme suresi icin ?

Eki Görüntüle 1345192
Merhaba sizin gigafiber aktiflestimi ? Bizim sokakda turknetten eser yok büyük ihtimal bizim sokağı pas geçtiler kaç hafta oldu bı göremedim turkneti

Merhaba sizin gigafiber aktiflestimi ? Bizim sokakda turknetten eser yok büyük ihtimal bizim sokağı pas geçtiler kaç hafta oldu bı göremedim turkneti
Hayır hala sisteme girmelerini bekliyorum aktif olmadı, dün büyük ihtimal kutuda sinyal testi yaptılar kutuyu açıp.

Hayır hala sisteme girmelerini bekliyorum aktif olmadı, dün büyük ihtimal kutuda sinyal testi yaptılar kutuyu açıp.
Anladım en kısa sürede aktifleşmesi dileği ile bakalım kısmet bizim sokağa ne zaman gelecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…